Dziś mamy 18 stycznia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

13 maja 2018

Rywalizowali młodzi ciężarowcy. Złote medale dla zawodników Tarpana

Od czwartku, 10 maja w Zamościu odbywały się krajowe mistrzostwa Zrzeszenia #LZS do lat 15 i 17. Co roku jest to przegląd tego, co polskie ciężary mają najlepszego w kategorii młodzik oraz junior młodszy.

MGLKS Tarpan Mrocza reprezentowało dziewięcioro zawodników. Najlepiej spisali się w  kat. 63 kg Monika Marach (U15), w kat. 58 kg Wiktoria Wołk (U17) oraz w kat. 50 kg Wiatrowicz Marcin (U15), którzy zdobyli złote medale. Monika Marach poprawiła o 1 kg rekord Polski w rwaniu. Dziewczęta uzyskały także najbardziej wartościowe rezultaty w punktacji Sinclaira: Monika Marach – 165 kg (75 kg + 90 kg) – 227,39 pkt, a Wiktoria Wołk 175 kg (78 kg + 97 kg) – 243,40 pkt.

Poza tym w zawodach U15 z MGLKS Tarpan Mrocza startowała w kat. 44 kg Marika Twardowska, zajęła 6 miejsce z wynikiem w dwuboju 60 kg (27+33). W kat. 58 kg startowała Angelika Twardowska, która uplasowała się na 4 miejscu uzyskując wynik w dwuboju 90 kg (40+50).Kolejną zawodniczką, reprezentującą mrotecki Tarpan była Patrycja Musiał, która zajęła w kat. 69 kg 4 miejsce z wynikiem w dwuboju 101 kg (42+59).

Marcin Wiatrwoicz uzyskał natomiast wynik w dwuboju 150 kg (70+80). Tarpana reprezentował także Szymon Stasinowski, który w kat. 62 kg uplasował się na 13. miejscu. W zawodach do lat 17 startowali w kat. 77 kg Piotr Kramarz zajmując 9. miejsce oraz w kat. 62 kg Patryk Domiński – 7. miejsce.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Narożniki
Zabieg parafinowy
Kanapa
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Wulkanizacja
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Lakiernictwo
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)