Dziś mamy 15 listopada 2019, piątek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Runda rewanżowa rozpoczęta. Koniec zwycięskiej passy

fot. Marcin Klebs

fot. Marcin Klebs

W ostatnią środę, młodzicy klubu LUKS Feniks Mrocza rozpoczęli rundę # rewanżową rozgrywek KPZPN. Niestety po 6 wygranych z rzędu meczach musieli uznać wyższość gospodarzy Krajny Sępólno, która zalicza się do faworytów rozgrywek.

Mecz był bardzo zacięty i piłkarze o korzystny wynik walczyli do ostatniej minuty. Pierwsza połowa to kilka dogodnych sytuacji gospodarzy i gra z kontry piłkarzy Feniksa.

II połowa to sytuacja dokładnie odwrotna. Gospodarze po strzeleniu bramki bardzo dobrze się bronili i starali się wyprowadzać groźne kontry. Szkoda, że o wyniku rozstrzygnął 1 błąd taktyczny mroteckiego zespołu.

Pomimo porażki chłopcy utrzymali bardzo dobre II miejsce w lidze. Na następny mecz udadzą się do Dąbrowy Chełmińskiej.

Krajna Sępólno - FENIKS Mrocza 1-0

Skład: F. Gondek, P. Gondek, J. Chołys, J. Hamowski, S. Moczadło, Sz. Piątkowski, A. Durau, K. Wiese, C. Frankowski, J. Pacholski, K. Deja, B. Pyszka, M. Bąk , D. Wyrzykowski

Drużyna dofinansowana jest między innymi ze środków UiM Gminy Mrocza na rozwój sportu na terenie MiG Mrocza w 2019 roku.

materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)