Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Runda rewanżowa rozpoczęta. Koniec zwycięskiej passy

fot. Marcin Klebs

fot. Marcin Klebs

W ostatnią środę, młodzicy klubu LUKS Feniks Mrocza rozpoczęli rundę # rewanżową rozgrywek KPZPN. Niestety po 6 wygranych z rzędu meczach musieli uznać wyższość gospodarzy Krajny Sępólno, która zalicza się do faworytów rozgrywek.

Mecz był bardzo zacięty i piłkarze o korzystny wynik walczyli do ostatniej minuty. Pierwsza połowa to kilka dogodnych sytuacji gospodarzy i gra z kontry piłkarzy Feniksa.

II połowa to sytuacja dokładnie odwrotna. Gospodarze po strzeleniu bramki bardzo dobrze się bronili i starali się wyprowadzać groźne kontry. Szkoda, że o wyniku rozstrzygnął 1 błąd taktyczny mroteckiego zespołu.

Pomimo porażki chłopcy utrzymali bardzo dobre II miejsce w lidze. Na następny mecz udadzą się do Dąbrowy Chełmińskiej.

Krajna Sępólno - FENIKS Mrocza 1-0

Skład: F. Gondek, P. Gondek, J. Chołys, J. Hamowski, S. Moczadło, Sz. Piątkowski, A. Durau, K. Wiese, C. Frankowski, J. Pacholski, K. Deja, B. Pyszka, M. Bąk , D. Wyrzykowski

Drużyna dofinansowana jest między innymi ze środków UiM Gminy Mrocza na rozwój sportu na terenie MiG Mrocza w 2019 roku.

materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)