Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 września 2018

Rozpoczęcie sezonu ze zmiennym szczęściem. Cieszy duże zaangażowanie zawodników

fot. powierzone

fot. powierzone

Ze zmiennym szczęściem przystąpiły do nowego sezonu piłkarskiego 2018-2019 drużyny # LUKS "Feniks" Mrocza.

Najmłodsza grupa zgłoszona do rozgrywek KPZPN – orlicy, którą od tego sezonu prowadzi Wiesław Śmieliński, w ubiegłą sobotę rozegrała swoje pierwsze prawdziwe zawody piłkarskie. Na wielofunkcyjnym boisku w Mroczy zaprezentowały się oprócz gospodarzy, zespoły Gwiazdy Sypniewo oraz Myśliwca Gostycyn. Mecze przebiegały w atmosferze fair play, a zdecydowanym zwycięzcą tego turnieju został zespół z Gostycyna.

Zawodnicy LUKS ,,Feniks” walczyli dzielnie, wygrywając z Sypniewem 6-2, jednak w meczu z Gostycynem było widać brak doświadczenia i słabsze warunki fizyczne, co miało wpływ na końcowy rezultat 0-4. Podkreślić należy, że większość młodych orlików dopiero od miesiąca systematycznie trenuje i z tygodnia na tydzień robią coraz większe postępy, co dobrze rokuje na przyszłość.

Bardzo udanie rozpoczęli sezon piłkarze młodzika LUKS ,,Feniks” Mrocza, którą trenuje Zbigniew Burzyński. W pierwszej rundzie sezonu jesiennego, udali się na bardzo daleki wyjazd do Dragacza. Po ambitnej grze wydarli zwycięstwo i przywieźli do Mroczy cenne 3 pkt.

Najstarsza grupa piłkarska klubu ,,Feniks” – juniorów młodszych, trenowana przez Marcina Klebsa, grała ze zmiennym szczęściem. W pierwszej rundzie rozgrywek pewnie pokonała na wyjeździe w Bydgoszczy drużynę CWZS Zawisza II Bydgoszcz 4-0 i po bardzo ambitnej grze w drugiej kolejce rozgrywek uległa nieznacznie zespołowi Polonia Bydgoszcz 3-4.

Cieszy tak duże zaangażowanie zawodników, ponieważ grupa do której trafili piłkarze jest grupą bardzo silną. Na następny mecz juniorzy muszą jechać aż do Inowrocławia by zmierzyć się z zespołem Goplanii.

Zaznaczyć należy, że dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu w programie ,,Klub 2018”, nasze drużyny otrzymały sprzęt sportowy w postaci piłek, strojów piłkarskich, dresów sportowych i innego przydatnego w treningach sprzętu sportowego.

materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)