Dziś mamy 19 marca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2017

Rok szkolny dobiegł końca. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki

fot. Przedszkole Mini Akademia

fot. Przedszkole Mini Akademia

21 czerwca 2017 dzieci z Przedszkola Niepublicznego Mini Akademia w Mroczy #uroczyście zakończyły rok szkolny i przywitały wakacje.

Spotkanie odbyło się w dwóch częściach. W pierwszej części dzieci z grupy Biedronek pod kierunkiem Pani Anny Łeszyk wierszem i piosenką ukazały, czego nauczyły się przez cały rok. Następnie skierowały kilka słów do dzieci kończących przygodę z naszym przedszkolem, rozpoczynając tym samym najbardziej wzruszający moment całej uroczystości: pożegnanie sześciolatków z grupy Motyli. Starszaki wspominały przedszkolne czasy, dziękowały Dyrekcji i Paniom oraz żegnały się z przyjaciółmi.

W drugiej części uroczystości Pani Dyrektor Barbara Szurik oraz Zastępca Dyrektora Pani Jadwiga Winiaszewska, gratulując dzieciom, wręczyły dyplomy oraz upominki. Rok szkolny oficjalnie zakończono zaproszeniem dzieci i rodziców na integracyjne ognisko. Nasze przedszkolaki odchodziły z uśmiechem na twarzach, bowiem już od 3 lipca zaczynają wakacje w Mini Akademii. Do zobaczenia!

Materiał: Ewelina Kwiatkowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)