Dziś mamy 20 października 2018, sobota, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2017

Rok szkolny dobiegł końca. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki

fot. Przedszkole Mini Akademia

fot. Przedszkole Mini Akademia

21 czerwca 2017 dzieci z Przedszkola Niepublicznego Mini Akademia w Mroczy #uroczyście zakończyły rok szkolny i przywitały wakacje.

Spotkanie odbyło się w dwóch częściach. W pierwszej części dzieci z grupy Biedronek pod kierunkiem Pani Anny Łeszyk wierszem i piosenką ukazały, czego nauczyły się przez cały rok. Następnie skierowały kilka słów do dzieci kończących przygodę z naszym przedszkolem, rozpoczynając tym samym najbardziej wzruszający moment całej uroczystości: pożegnanie sześciolatków z grupy Motyli. Starszaki wspominały przedszkolne czasy, dziękowały Dyrekcji i Paniom oraz żegnały się z przyjaciółmi.

W drugiej części uroczystości Pani Dyrektor Barbara Szurik oraz Zastępca Dyrektora Pani Jadwiga Winiaszewska, gratulując dzieciom, wręczyły dyplomy oraz upominki. Rok szkolny oficjalnie zakończono zaproszeniem dzieci i rodziców na integracyjne ognisko. Nasze przedszkolaki odchodziły z uśmiechem na twarzach, bowiem już od 3 lipca zaczynają wakacje w Mini Akademii. Do zobaczenia!

Materiał: Ewelina Kwiatkowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)