Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2017

Rok szkolny dobiegł końca. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki

fot. Przedszkole Mini Akademia

fot. Przedszkole Mini Akademia

21 czerwca 2017 dzieci z Przedszkola Niepublicznego Mini Akademia w Mroczy #uroczyście zakończyły rok szkolny i przywitały wakacje.

Spotkanie odbyło się w dwóch częściach. W pierwszej części dzieci z grupy Biedronek pod kierunkiem Pani Anny Łeszyk wierszem i piosenką ukazały, czego nauczyły się przez cały rok. Następnie skierowały kilka słów do dzieci kończących przygodę z naszym przedszkolem, rozpoczynając tym samym najbardziej wzruszający moment całej uroczystości: pożegnanie sześciolatków z grupy Motyli. Starszaki wspominały przedszkolne czasy, dziękowały Dyrekcji i Paniom oraz żegnały się z przyjaciółmi.

W drugiej części uroczystości Pani Dyrektor Barbara Szurik oraz Zastępca Dyrektora Pani Jadwiga Winiaszewska, gratulując dzieciom, wręczyły dyplomy oraz upominki. Rok szkolny oficjalnie zakończono zaproszeniem dzieci i rodziców na integracyjne ognisko. Nasze przedszkolaki odchodziły z uśmiechem na twarzach, bowiem już od 3 lipca zaczynają wakacje w Mini Akademii. Do zobaczenia!

Materiał: Ewelina Kwiatkowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)