Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2017

Rok szkolny dobiegł końca. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki

fot. Przedszkole Mini Akademia

fot. Przedszkole Mini Akademia

21 czerwca 2017 dzieci z Przedszkola Niepublicznego Mini Akademia w Mroczy #uroczyście zakończyły rok szkolny i przywitały wakacje.

Spotkanie odbyło się w dwóch częściach. W pierwszej części dzieci z grupy Biedronek pod kierunkiem Pani Anny Łeszyk wierszem i piosenką ukazały, czego nauczyły się przez cały rok. Następnie skierowały kilka słów do dzieci kończących przygodę z naszym przedszkolem, rozpoczynając tym samym najbardziej wzruszający moment całej uroczystości: pożegnanie sześciolatków z grupy Motyli. Starszaki wspominały przedszkolne czasy, dziękowały Dyrekcji i Paniom oraz żegnały się z przyjaciółmi.

W drugiej części uroczystości Pani Dyrektor Barbara Szurik oraz Zastępca Dyrektora Pani Jadwiga Winiaszewska, gratulując dzieciom, wręczyły dyplomy oraz upominki. Rok szkolny oficjalnie zakończono zaproszeniem dzieci i rodziców na integracyjne ognisko. Nasze przedszkolaki odchodziły z uśmiechem na twarzach, bowiem już od 3 lipca zaczynają wakacje w Mini Akademii. Do zobaczenia!

Materiał: Ewelina Kwiatkowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)