Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

27 września 2019

Remonty w szkole. Trzy pomieszczenia zyskały nowy wygląd

fot. Anna Nowakowska

fot. Anna Nowakowska

W trakcie wakacji w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Witosławiu przeprowadzono #remont pomieszczeń: biblioteki szkolnej, świetlicy, pomieszczenia pomocniczo-kuchennego.

Remont pomieszczenia biblioteki szkolnej: dwukrotne pomalowanie ścian i sufitu, położenie płytek na posadzce i cokolików wraz z fugowaniem, wykonanie wentylacji.

Remont pomieszczenia pomocniczo-kuchennego: skucie płytek na ścianach i posadzce, równanie ścian po skuciu płytek masą tynkarską, położenie płytek na ścianach i podłodze, montaż kratki ściekowej, pomalowanie sufitu.

Remont świetlicy: nowe krzesła, stoły oraz monitor interaktywny.

Dodatkowo wzbogacono bazę szkoły w nowoczesną pracownię językową, która została wyposażona w nowe ławki, krzesła, słuchawki, komputer oraz monitor interaktywny.

materiał: Anna Nowakowska

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
Nowoczesne zabiegi laserowe
Lakiernictwo
Remonty mieszkań
Masaż leczniczy
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)