Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 marca 2019

Regionalny Przegląd Muzyczny. Wysoki poziom zawodów

fot. Andrzej Otto

fot. Andrzej Otto

21 lutego 2019 roku w Radziejowie odbył się VIII Regionalny Przegląd Muzyczny # „King of the Stage”, w którym uczestniczyło 55 wykonawców - uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Konkurs zorganizowano i przeprowadzono w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie.

Nakielskie liceum reprezentowali: Małgorzata Maciejewska, Paula Kociałkowska, Emilia Wiechowska, Zofia Krzyżanowska, Zofia Stepka, Martyna Urban, Anna Domańska i Kamil Brzeziński.

Podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie z Nakła zaprezentowali bardzo wysoki i wyrównany poziom, i wszyscy godnie reprezentowali swoją szkołę.

Jury konkursu wyróżniło dwie uczennice z Nakła: Martynę Urban, która zdobyła II miejsce w kategorii solistów ze szkół ponadgimnazjalnych i Zosię Krzyżanowską, która otrzymała wyróżnienie w tej samej kategorii.

materiał: Andrzej Otto

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gimnastyka korekcyjna
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Kwasy...
Usługi transportowe
Zabiegi odmładzające
Botox zmarszczki lwie
Meble kuchenne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)