Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Przebudowa dróg gminnych i budowa boiska. Pieniądze trafią na inwestycje

fot. UM w Więcborku

fot. UM w Więcborku

25 października 2021 r. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki ogłosił# listę inwestycji samorządowych zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych.

Gmina Więcbork złożyła 3 wnioski, dwa z nich zostały zaakceptowane i przeznaczone do dofinansowania:

  • Przebudowa dróg gminnych: – 020706C ul. Dworcowa w Więcborku z budową kan. deszczowej, – 020216C Runowo Kraj. – Puszcza – Katarzyniec i drogi lokalnej w Runowie Kraj. – dofinansowanie na poziomie 95 % (koszt inwestycji 10.300.000,00 zł.), kwota dofinansowania 9.785.000,00 zł.
  • Budowa ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego oraz niezbędnej infrastruktury przy Szkole Podstawowej w Sypniewie. – dofinansowanie na poziomie 95 % (koszt inwestycji 1.400.000,00 zł.) kwota dofinansowania 1.260.000,00 zł.

Obie inwestycje będą planowane do wykonania w 2022 r.

Materiał: UM w Więcborku

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    r, w dniu 26-10-2021 21:58:50 napisał:

    i znowu ta bajka oni dadzą . Bo oni maja maszynkę do kręcenia kasy nazywa się podatnicy .

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Kapusta biała
0,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Łopatka wieprzowa kg
9,99PLN
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)