Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Projekt „Krzywoustego” nagrodzony. Inspirujący okres nauki zdalnej

fot. pow.

fot. pow.

Realizowany w Krzywoustym w roku szkolnym 2020/2021 projekt# eTwinning (IWB – Innovation without Boundaries) został odznaczony Krajową Odznaką Jakości. KOJ jest wyróżnieniem tych nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom.

Nagrodzone projekty musiały charakteryzować się innowacyjnością i kreatywnością. Ponadto zwracano uwagę na integrację projektów z programem nauczania oraz ich interdyscyplinarny charakter. Nade wszystko jednak oceniano współpracę szkół partnerskich oraz wykorzystanie technologii, która wzbogacała działania projektowe. Wszystkie te kryteria spełnił nasz projekt.

Dzięki programowi eTwinning trudny czas edukacji zdalnej stał się dla uczestników projektu okresem inspirującej pracy w międzynarodowym zespole. Jednocześnie była to również ekscytująca podróż edukacyjna wraz z partnerami z Turcji, Litwy, Włoch, Łotwy i Rumunii, którzy również otrzymali KOJ przyznane w swoich państwach.

Dziękuję wszystkim uczestniczącym w projekcie uczniom za zaangażowanie i wytrwałość w realizacji zaplanowanych działań mimo nauki "na odległość". Przed nami nowe wyzwania i projekty, które będziemy realizować w tym roku szkolnym!

Materiał: Ewa Zdrojewska-Baliniak - I LO w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 19 4
Pliki do pobrania
Quality Label.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)