Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 marca 2019

Prezentacja wydawnictw Muzeum Ziemi Krajeńskiej

fot. pow

fot. pow

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią zaprasza na prezentację wydawnictw Muzeum Ziemi# Krajeńskiej i Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, które ukazały się w 2018 i 2019 r.

Przybliżymy reprint książki "Krajna i Nakło. Studja i rozprawy wydane z okazji pięćdziesięciolecia gimnazjum imienia Bolesława Krzywoustego w Nakle", publikację M. Gratkowskiego "Nakło nad Notecią w okresie Powstania Wielkopolskiego (1-14.01.1919 r.)" oraz "Zeszyty Historyczne Muzeum Ziemi Krajeńskiej nr 5".

Spotkanie odbędzie się 13 marca 2019 r. o godz. 16:30 w Muzeum Ziemi Krajeńskiej przy ul. Pocztowej 14.

materiał: Tomasz Pasieka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)