Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

21 września 2018

Powstanie nowego Koła Gospodyń Wiejskich. W Ostrowie odbyło się pierwsze spotkanie

fot.pow

fot.pow

17 września 2018 roku, w świetlicy wiejskiej w Ostrowie odbyło się spotkanie dotyczące utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich

Obecna na spotkaniu Przewodnicząca Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich  - Pani Renata Bolka przedstawiła plan pracy Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich oraz poinformowała jakie imprezy są organizowane przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Mroczy oraz Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Mroczy. Należą do nich m.in. Rościminiada, Witosławskie Impresje, Dożynki Gminne i wiele innych. Po wystąpieniu Pani Renaty Bolki, nastąpiło uroczyste powstanie Koła do którego przystąpiły 24 panie. Przewodniczącą została Pani Aneta Wekwejt, Wiceprzewodniczącą - Pani Monika Jasiorowska a Sekretarzem - Pani Sylwia Synakiewicz. Funkcję Skarbnika objęła Pani Anna Sobczyk.

Wszystkim członkiniom serdecznie gratulujemy

Materiał: UMiG Mrocza

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Budowa hal
Botox
Nadanie modnej linii
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Botox zmarszczki lwie
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)