Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

22 listopada 2018

Policjanci współorganizatorami III Forum Inicjatyw Młodzieżowych

fot.pow

fot.pow

Policjanci z Nakła oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy byli współorganizatorami# III Forum Inicjatyw Młodzieżowych. Policjanci rozmawiali z młodzieżą na temat zagrożeń w sieci internetowej.

Wczoraj (20.11.18) w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zorganizowało III Forum Inicjatyw Młodzieżowych. Do współorganizacji przedsięwzięcia zaproszeni zostali policjanci z nakielskiej komendy powiatowej oraz Wydziału Prewencji KWP Bydgoszcz.

Temat przewodni forum brzmiał: „Młodzież i cyberprzestrzeń”. Zajęcia o szeroko pojętym bezpieczeństwie w sieci prowadzili dla młodzieży policjanci. Mowa była o zagrożeniach związanych z niewłaściwym korzystaniem z Internetu. Wiele uwagi poświęcono portalom społecznościowym, przesyłaniem zdjęć za pośrednictwem komunikatorów oraz przekazywaniem danych wrażliwych osobom poznanym w sieci.

Młodzież rozmawiała z policjantami również o cyberprzemocy, fonoholizmie, a także uzależnieniu od Internetu.

Zajęcia były bardzo ciekawe. Interaktywny wykład, przeplatany filmami oraz prezentacją multimedialną spowodował, że uczestnicy forum bardzo chętnie zabierali głos dzieląc się swoimi spostrzeżeniami związanymi z tematem przedsięwzięcia.

materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Oczyszczanie twarzy
Krzesło młodzieżowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Produkty instax
od 37,90PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Siłownia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)