Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 kwietnia 2018

Policjanci otrzymali 200 sztuk odblaksów. Będę wręczać je mieszkańcom

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 6 kwietnia, starosta nakielski Tomasz Miłowski przekazał 200 sztuk opasek odblaskowych # na ręce komendanta Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Krzysztofa Stefaniaka.

W spotkaniu uczestniczył również st.asp. Damian Moczadło, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle nad Notecią. Opaski trafią do mieszkańców powiatu nakielskiego.

Noszenie odblasków zwiększa widoczność pieszego lub rowerzysty oraz poprawia bezpieczeństwo na drodze. Każdy pieszy - bez względu na wiek - poruszając się po zmroku poza obszarem zabudowanym ma obowiązek nosić odblaski, tak by był widoczny dla innych uczestników ruchu. Za nieprzestrzeganie tego przepisu może grozić mandat nawet do 500 zł.

materiał: Anna Czyżak-Skowrońska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)