Dziś mamy 20 października 2018, sobota, imieniny obchodzą:
16 grudnia 2017

Pogadanka w szkole. Strażak spotkał się z uczniami

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 15.12.2017 r. w Szkole Podstawowej m.Wojska Polskiego w Mroczy została przeprowadzona # pogadanka dla dzieci z przedstawicielem PSP w Nakle nad Notecią.

Uczestnikom zwrócono uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem w domu, w szkole, podczas odpoczynku. Rozmawiano również na temat zagrożenia życia i zdrowia jakie niesie wysoce szkodliwy tlenek węgla tzw. CZAD, w jakich miejscach jesteśmy narażeni na kontakt z czadem oraz w jakich okolicznościach to zagrożenie występuje. Na koniec dzieci brały udział w losowaniu czujnika tlenku węgla. Szczęście uśmiechnęło się do ucznia klasy 2d Oskara Dudzik.

Dziękujemy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle za akcje o BEZPIECZEŃSTWIE. 

materiał: Barbara Świętoń

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Przewóz krajowy
Makijaż ślubny
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Nowe stylizacje
Sprawdzanie geometrii kół
Lakiernictwo
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)