Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
16 grudnia 2017

Pogadanka w szkole. Strażak spotkał się z uczniami

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 15.12.2017 r. w Szkole Podstawowej m.Wojska Polskiego w Mroczy została przeprowadzona # pogadanka dla dzieci z przedstawicielem PSP w Nakle nad Notecią.

Uczestnikom zwrócono uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem w domu, w szkole, podczas odpoczynku. Rozmawiano również na temat zagrożenia życia i zdrowia jakie niesie wysoce szkodliwy tlenek węgla tzw. CZAD, w jakich miejscach jesteśmy narażeni na kontakt z czadem oraz w jakich okolicznościach to zagrożenie występuje. Na koniec dzieci brały udział w losowaniu czujnika tlenku węgla. Szczęście uśmiechnęło się do ucznia klasy 2d Oskara Dudzik.

Dziękujemy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle za akcje o BEZPIECZEŃSTWIE. 

materiał: Barbara Świętoń

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół rozkładany + 6 krzeseł
Blacharstwo
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Meble młodzieżowe systemowe
Botox i kwas hialuronowy
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)