Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

05 lipca 2019

Podpisano umowę. Dofinansowanie "Budowy Przedszkola Miejskiego w Mroczy"

W Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu miało miejsce# podpisanie umowy na dofinansowanie zadania pn. „Budowa Przedszkola Miejskiego w Mroczy”.

Zadanie realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 uzyskało dofinansowanie w wysokości 3 760 000,00 zł. Inwestycja obejmuje budowę przedszkola wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem przyległego terenu. W swojej koncepcji budynek przedszkola ma stanowić kompleks edukacyjny i znajdować się w pobliżu budynku Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Mroczy. Budynek ma być przeznaczony docelowo dla 200 dzieci w wieku przedszkolnym.

Nowe przedszkole będzie przygotowane na przyjęcie dzieci z likwidowanego starego obiektu Przedszkola Miejskiego oraz z oddziałów znajdujących się w Szkole Podstawowej w Mroczy. Głównym celem projektu jest zwiększenie liczby miejsc przedszkolnych na terenie Gminy Mrocza, dostosowanie nowej infrastruktury do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz poprawa jakości świadczonych usług w zakresie opieki przedszkolnej. Całkowity koszt wykonania zadania zgodnie z wnioskiem aplikacyjnym wynosi 8 415 340,00zł brutto

Materiał: Ewelina Musiał – UMiG Mrocza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)