Dziś mamy 24 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2020

Pod koniec stycznia odbędzie się sesja. Co znalazło się w porządku obrad?

fot. arch.

fot. arch.

29 stycznia o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski odbędzie się XVI sesja Rady Powiatu Nakielskiego.

Porządek obrad:

1.Otwarcie sesji.
2 Stwierdzenie quorum.
3. Przedstawienie pozostałych punktów porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XV sesji Rady Powiatu Nakielskiego.
5. Sprawozdanie Starosty Nakielskiego z wykonania uchwal Rady Powiatu oraz działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
6. Sprawozdanie Starosty Nakielskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2019 rok.
7. Sprawozdania z prac komisji stałych Rady Powiatu Nakielskiego za 2019 rok.
8. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Nakle nad Notecią za 2019 rok.
9 Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Policealnej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im, Wincentego Witosa w Samostrzelu z siedzibą w Samostrzelu 9, 89-110 Sadki.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Technikum Żeglugi Śródlądowej w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Boleslawa Romanowskiego w Nakle nad Notecią,
11. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu nakielskiego na rok 2020
12. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku dotyczącego modernizacji drogi powiatowej nr 1150C na odcinku w miejscowości Olszewka.
13. Informacja Starosty Nakielskiego o skierowanych do niego w okresie międzysesyjnym interpelacjach i zapytaniach radnych
14. Wnioski i oświadczenia radnych
15. Wolne glosy.
16. Zakończenie obrad

Materiał: Przewodniczący Rady Powiatu Nakielskiego

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Fg, w dniu 22-01-2020 13:39:05 napisał:

  Czemu chcą zlikwidować technikum żeglugi jeśli przystań po to budowali ?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  tomek, w dniu 22-01-2020 18:12:00 napisał:

  o co chodzi z likwidacją Technikum

  odpowiedz

  • 1 (1)

  kiki, w dniu 22-01-2020 23:12:29 napisał:

  Słynna Metalówa ma zniknąć?, teraz jest potężne zapotrzebowanie na fachowców .Na rynku jest przesyt ludzi z wyższym wykształceniem i wszystkie liczące się szkoły wyższe zaczęły otwierać kierunki techniczne i zawodowe. Prywaciarze wiedzą jak zbić kasę i zareagowali na potrzeby rynku błyskawicznie a oczywiście zasrane Nakło znowu da du...

  odpowiedz

  • 1 (1)

  kora, w dniu 23-01-2020 08:27:59 napisał:

  Dlaczego Technikum ŻŚ będzie likwidowane? Brak chętnych?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Krzesło młodzieżowe
Meble łazienkowe
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Kanapa
Meble pokojowe
Botox zmarszczki lwie
Kalkulatory
od 6,90PLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)