Piknik u Hrabiny. Wydarzenie już dzisiaj

fot. Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"
Idziemy za ciosem. Kolejne miejsce na mapie z koncepcją wsi #tematycznej: Wioska Hrabiny zaprasza na wydarzenie inaugurujące do Samostrzela (Gmina Sadki).
Piknik u Hrabiny odbędzie się w piątek 14 czerwca w godz. od 17.00 do 21.00.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i zapoznania się z ofertą turystyczną Wioski Hrabiny.
Wśród hrabiowskich atrakcji: kawiarenka, kramik, manufaktura i bazgrolnik. Animacje dla każdego.
Spacery szlakiem borsuka i sowy.
Punktem kulminacyjnym będzie dworski taniec.
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu współpracy: „Wioski tematyczne sposobem na aktywizację lokalnych społeczności i promocję regionu”.
Partnerami wydarzenia są: KGW Samostrzel, MOW Samostzrel oraz Nadleśnictwo Szubin, Leśnictwo Borek w Samostrzelu.
Materiał: Joanna Bałdyga / Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"
Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Czytaj również
Po Wielkanocy zostało jedzenie? Nie wyrzucaj - podziel się!

Po Wielkanocy zostaje # sporo jedzenia. Warto się nim podzielić.
(czytaj więcej)Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.
(czytaj więcej)Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie. Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.
(czytaj więcej)