Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

19 marca 2019

Pierwsze umowy z organizacjami pozarządowymi podpisane. Wartość umów 235 tyś zł

fot. pow

fot. pow

14 marca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią obyło się pierwsze spotkanie # z organizacjami pozarządowymi, podczas którego podpisano umowy na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Powiatu Nakielskiego w ramach otwartych konkursów ofert 2-6/2019. Na powyższe zadania Powiat przeznaczył 235 000 zł.

Umowy w imieniu Powiatu Nakielskiego podpisywali starosta nakielski Tadeusz Sobol oraz wicestarosta Tomasz Miłowski.

Tego dnia umowy w sprawie dofinansowania podpisali przedstawiciele:

- Stowarzyszenia PRAWDZIC
- Stowarzyszenia RAZEM DLA TRÓJKI
- Stowarzyszenia na Rzecz Integracji Społecznej „Twój Przyjaciel”
- Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziewierzewie
- Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orlik” Kcynia

Projekty zakładają m.in.  realizację zajęć nordic walking, warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów szkół średnich oraz dla strażaków ochotników, wsparcie uczniów z niepełnosprawnościami, rewitalizację zaplecza remizy strażackiej oraz biesiadnika wiejskiego, a także organizację cyklu turniejów piłki ręcznej,

Podczas spotkań, organizacje pozarządowe miały okazję zaprezentować swój projekt, opowiedzieć o swojej działalności, wymienić się doświadczeniami i planami.

Wszystkim organizacjom życzymy sukcesów w realizacji projektów, osiągnięcia założonych celów i rezultatów oraz dalszej owocnej współpracy z Powiatem Nakielskim.

 materiał: Emilia Marach, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)