Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

09 lipca 2024

Pchli targ w Mroczy. Społecznik podzieli się swoimi doświadczeniami

fot. MGOKiR w Mroczy

fot. MGOKiR w Mroczy

Wybierasz się Wyprzedaż Garażową? To super. Wyprzedaż Garażowa# to nie tylko "Pchli Targ".

Będziecie mieli Państwo możliwość usłyszeć jak powstawała Jadłodzielnia w Polsce, jak odbywały się inne wyprzedaże garażowe oraz o działaniach wspaniałego społecznika. Tym wszystkim podzieli się człowiek o wielkim sercu, a w zasadzie Sercu Torunia, którego jest liderem... Michał Piszczek dwukrotnie nagrodzony złotymi Karetami toruńskich Nowości za działalność społeczną.

Laureat nagrody Fundacji POL-CUL, wyróżnienia Prezydenta Miasta Torunia i Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego za zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka.

Prywatnie mąż i ojciec bliźniaków, kibic hokeja.

Materiał: Małgorzata Papała / MGOKiR w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)