Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

31 maja 2020

PKS zwiększa ilość kursów. Od 1 czerwca kolejne zmiany w rozkładach

fot. PM

fot. PM

Po wcześniejszych dużych zmianach w kursowaniu autobusów PKS, obecnie #systematycznie zwiększana jest ilość wykonywanych kursów.

Jak informuje PKS w Bydgoszczy, kolejne zmiany w rozkładach jazdy obowiązują od 1 czerwca na liniach: Bydgoszcz - Sicienko – Mrocza, Bydgoszcz - Szubin – Żnin, Bydgoszcz - Szubin – Kcynia, Bydgoszcz - Potulice – Nakło i Bydgoszcz - Ślesin – Nakło.

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są do pobrania poniżej i na stronie przewoźnika.

Oceń artykuł: 8 6
Pliki do pobrania
Rozklad_SPECJALNY_Bydgoszcz_-_Sicienko_-_Mrocza.pdf
Rozklad_SPECJALNY_Bydgoszcz_-_Slesin_-_Naklo.pdf
Rozklad_SPECJALNY_Bydgoszcz_-_Szubin_-_Kcynia.pdf
Rozklad_SPECJALNY_Bydgoszcz_-_Szubin_-_Znin.pdf
Rozklad_SPECJALNY_Bydgoszcz_-_Potulice_-_Naklo.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (20) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (5)

    Nariusz, w dniu 31-05-2020 12:44:46 napisał:

    A kiedy rusza kursy na trasie Lubaszcz-Bydgoszcz i Bydgoszcz-Lubaszcz? Jakoś Stbus potrafi jeździć a Wy macie gdzieś klientów.

    odpowiedz

    • 7 (9)

    Jaro, w dniu 31-05-2020 15:14:18 napisał:

    To jest jakaś kpina z ludzi. Żadnych kursów w niedziele, jakiś ochłap rzucony w sobotę. Jak ludzie mają jeździć do pracy? Jak do niej wrócić? Ludzie nie tylko pracują w handlu, by brak połączeń w niedziele nie robił znaczenia. PKS obudź się w końcu!

    odpowiedz

    • 1 (3)

    teresa, w dniu 31-05-2020 15:33:14 napisał:

    a kiedy zostanie uruchomiony kurs Retkowo -Szubin o godz. 5,40 i powrót o godz 15,25, Zapewniam ,że na tej trasie Korona wirus już nie istnieje .

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Kangoo 71, w dniu 31-05-2020 16:53:50 napisał:

    Spoko niech was glowa nie boli ze nowy asfalt polorzyli za 2 lata bedzie rozje...y tak jak Paterek -Kowalewko takze radze spac spokojnie i nie stresowac ze nowy dywanik

    odpowiedz

    • 4 (4)

    Ania, w dniu 31-05-2020 18:08:59 napisał:

    A Kcynia Szczepice Studzienki do Nakła niema żadnego autobusu brawo politycy tak się dba o obywateli

    odpowiedz

    • 3 (3)

    Kaktus, w dniu 31-05-2020 18:23:02 napisał:

    A ja czekam na kurs Bydgoszcz - Ślesin - Nakło z godz. 19:05. To nie politycy decydują o przywróceniu kursów tylko kierownictwo PKS - u

    odpowiedz

    • 4 (4)

    Mieszkanka, w dniu 31-05-2020 18:25:56 napisał:

    Naklo- Kcynia przez Polichno - gromadno do południa kursu brak .nie można do urzędu dojechać ,rachunki poplacic a co dopiero po leki czy do przychodni kurs 8,50 z Nakła i 9 z kcyni pilnie potrzebny

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 4 (4)

    Aro, w dniu 31-05-2020 18:34:23 napisał:

    Racja że jeden ochłap do Kcyni. Jak my przestaniemy jeździć do pracy to denny pks może też się zwijać. O dojeżdżaniu do pracy w beznadziejnych autobusach nie mają pojęcia.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)
    • 4 (4)

    Iks, w dniu 31-05-2020 18:49:59 napisał:

    Ludzie kończą pracę o 15 stej i muszą czekać prawie dwie godziny na autobus do Kcyni a ten 15.20 dali tylko w sobotę smiechu warte.

    odpowiedz

    • 6 (6)

    tola, w dniu 31-05-2020 18:55:07 napisał:

    Uważam, że PKS wycofał bardzo dużo autobusów już przed pandemią . Powinni je przywrócić bo bardzo dużo ludzi dojeżdża do pracy .

    odpowiedz

    • 4 (4)

    ja, w dniu 31-05-2020 18:57:36 napisał:

    Dlaczego PKS tyle autobusów wycofał przecież ludzie kupili bilety miesięczne.

    odpowiedz

    • 1 (1)

    jan, w dniu 31-05-2020 19:35:19 napisał:

    Kpina autobusy z Bydgoszczy przez Potulice o 17.15 a kolejny dopiero 22.48. PKS myśli że ludzie mogą sobie pozwolić na siedzenie w domach , niestety obudźcie się ludzie pracują

    odpowiedz

    • 2 (2)

    Nak, w dniu 31-05-2020 20:11:44 napisał:

    A o Witoslawiu i tamtych terenach już w ogóle nie myślą po 17 to już nic tam nie jeździ

    odpowiedz

    • 3 (3)

    A-Z, w dniu 31-05-2020 21:28:00 napisał:

    Do Witoslawia z Nakła i w tym kierunku to już od dawna nie jeżdżą żadne autobusy .Ludzie do pracy nie mogą dojechać. Pandemia ,wirusy nie są chyba tak straszne jak to lekcewazone innych ludzi i doprowadzanie do takich stresujacych sytuacji

    odpowiedz

    • 3 (3)

    Marek, w dniu 01-06-2020 08:52:47 napisał:

    Jak ludzie mają dojechać w sobote do pracy i wrocić jak jest tak mało kusrów w soboty?? a jak w niedziele?? Jak nic nie jeździ w niedziele. Niestety ale PKS w ogóle się nie liczy z ludzmi którzy pracują w soboty i niedziele. A znając życie normalne kursy wrócą dopiero we wrześniu po wakacjach. Strasznie żenujące podejście mają tam u góry. Niech się ludzie sami martwią. Mają ludzi w gdzieś i to jest przykre.

    odpowiedz

    • 2 (4)

    Ja, w dniu 01-06-2020 11:01:34 napisał:

    Coś ten burmiszcz do Kcyni nie załatwił za dużo tych autobusów. Jak mamy dojeżdżać

    odpowiedz

    • 0 (0)

    Pracujacu, w dniu 03-06-2020 09:28:02 napisał:

    Brak polaczenia w niedzielę... Rozumiem, ze w niedzielę stoi całą produkcja w Polsce i nikt nie pracuje... Przykro to stwierdzić ale PKS niedosc ze drogi to jeszcze nie m9zna nim dojechac

    odpowiedz

    • 0 (0)

    aj, w dniu 11-06-2020 17:16:13 napisał:

    a do Żnina przez Chomętowo może by ktoś pomyślał

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Tonery Directions
27PLN
Narożniki
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Pokój dzienny/ jadalnia
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)