Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 września 2018

Ósme dożynki sołectwa Matyldzin. Było tradycyjnie i biesiadnie

fot. Marek Maciejewski

fot. Marek Maciejewski

W dniu 1 września odbyły się ósme dożynki sołectwa Matyldzin.

Starostami dożynek byli Dorota Szurik i Paweł Wegner. Na dożynki przybyli mieszkańcy i zaproszeni goście. Obecny był także Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza Leszek Klesiński. Sołectwo przygotowało suto zastawione stoły i atrakcje biesiadne. Sołtys dziękuje wszystkim za społeczną pracę i pomoc w organizacji dożynek

materiał: Marek Maciejewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)