Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
29 listopada 2017

Okolicznościowe spotkanie członków chóru. Czas miło upłynął przy poczęstunku i wspólnym śpiewie

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

24 listopada 2017 roku mrotecki chór "Cecylia" zorganizował spotkanie z okazji przypadającego # 22 listopada święta swojej patronki - Cecylii.

W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza - Małgorzata Konkowska-Górecka, Kierownik Referatu Obsługi Administracyjnej i Promocji – Joanna Murawiec, Dyrektor Miejsko Gminnego-Ośrodka Kultury i Rekreacji – Marian Wiśniewski, Ksiądz Dziekan – Wojciech Cierniak.

Po złożeniu życzeń dla wszytskich członków Chóru "Cecylia na ręce pani Prezes - Barbary Wintrowicz oraz dyrygenta – Boguslawa Okoniewskiego przyszedł czas na poczestunek oraz wspólne śpiewanie.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)