Dziś mamy 23 marca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
29 listopada 2017

Okolicznościowe spotkanie członków chóru. Czas miło upłynął przy poczęstunku i wspólnym śpiewie

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

24 listopada 2017 roku mrotecki chór "Cecylia" zorganizował spotkanie z okazji przypadającego # 22 listopada święta swojej patronki - Cecylii.

W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza - Małgorzata Konkowska-Górecka, Kierownik Referatu Obsługi Administracyjnej i Promocji – Joanna Murawiec, Dyrektor Miejsko Gminnego-Ośrodka Kultury i Rekreacji – Marian Wiśniewski, Ksiądz Dziekan – Wojciech Cierniak.

Po złożeniu życzeń dla wszytskich członków Chóru "Cecylia na ręce pani Prezes - Barbary Wintrowicz oraz dyrygenta – Boguslawa Okoniewskiego przyszedł czas na poczestunek oraz wspólne śpiewanie.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)