Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
29 listopada 2017

Okolicznościowe spotkanie członków chóru. Czas miło upłynął przy poczęstunku i wspólnym śpiewie

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

24 listopada 2017 roku mrotecki chór "Cecylia" zorganizował spotkanie z okazji przypadającego # 22 listopada święta swojej patronki - Cecylii.

W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza - Małgorzata Konkowska-Górecka, Kierownik Referatu Obsługi Administracyjnej i Promocji – Joanna Murawiec, Dyrektor Miejsko Gminnego-Ośrodka Kultury i Rekreacji – Marian Wiśniewski, Ksiądz Dziekan – Wojciech Cierniak.

Po złożeniu życzeń dla wszytskich członków Chóru "Cecylia na ręce pani Prezes - Barbary Wintrowicz oraz dyrygenta – Boguslawa Okoniewskiego przyszedł czas na poczestunek oraz wspólne śpiewanie.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)