Dziś mamy 20 października 2018, sobota, imieniny obchodzą:
29 listopada 2017

Okolicznościowe spotkanie członków chóru. Czas miło upłynął przy poczęstunku i wspólnym śpiewie

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

24 listopada 2017 roku mrotecki chór "Cecylia" zorganizował spotkanie z okazji przypadającego # 22 listopada święta swojej patronki - Cecylii.

W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza - Małgorzata Konkowska-Górecka, Kierownik Referatu Obsługi Administracyjnej i Promocji – Joanna Murawiec, Dyrektor Miejsko Gminnego-Ośrodka Kultury i Rekreacji – Marian Wiśniewski, Ksiądz Dziekan – Wojciech Cierniak.

Po złożeniu życzeń dla wszytskich członków Chóru "Cecylia na ręce pani Prezes - Barbary Wintrowicz oraz dyrygenta – Boguslawa Okoniewskiego przyszedł czas na poczestunek oraz wspólne śpiewanie.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)