Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

29 września 2023

Nowy trener Tarpana wybrany. Stary dobry znajomy ponownie za sterami

fot. archiwum

fot. archiwum

Po tym jak działacze Tarpana Mrocza zwolnili# z funkcji trenera Włodzimierza Koreckiego rozpoczęli intensywne działania w poszukiwaniu następcy. Na efekty tych prac nie trzeba było długo czekać.

Po słabym początku sezonu w wykonaniu seniorów Tarpana Mrocza, w minioną niedzielę działacze tego klubu podjęli decyzję o zwolnieniu Włodzimierza Koreckiego. W związku z powyższym trzeba było podjąć zdecydowane działania żeby znaleźć odpowiedniego następcę. Na efekty prac nie trzeba było długo czekać. We wtorek za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowano, że drużynę seniorów przejmie Paweł Mądrzejewski. Jest to postać dobrze znana w mroteckim środowisku, wszak w sezonie 2021/2022, wywalczył z tym klubem awans do A – klasy, prowadząc go w rundzie wiosennej.  Tamta historia zakończyła się dość szybko i pomimo awansu Mądrzejewski pożegnał się z klubem. Czy tym razem będzie inaczej?

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Zawodnik, w dniu 29-09-2023 12:23:07 napisał:

  Panie trenerze nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki bo my zawodnicy i pewnie kibice nie mamy zaufania do takich ludzi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (1)

  Antoni, w dniu 29-09-2023 15:11:37 napisał:

  Nie dano szans do wykazania się nowemu trenerowi a to pierwszy symtom do upadku drużyny nie można się bawić w doświadczenia jak coś dobrze funkcjonuje

  odpowiedz

  • 0 (0)

  CK, w dniu 29-09-2023 17:24:27 napisał:

  Mecz słabiutki a ci kopacze bardzo drodzy w utrzymaniu

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pawel, w dniu 30-09-2023 07:16:47 napisał:

  Jak przez 2 miesiące można było ich wytrenować na mistrzostwa

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Były zawodnik, w dniu 30-09-2023 10:49:28 napisał:

  W pierwszej kolejności to należałoby zmienić sponsora bo to on wprowadza największy zamęt w tej drużynie i ma więcej do powiedzenia niż trener oraz prezes

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)