Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

21 listopada 2019

Nowi funkcjonariusze w szeregach nakielskiej policji

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szeregi nakielskiej policji zasiliło 3 nowych funkcjonariuszy. Nowo przyjętych mundurowych #przywitało kierownictwo jednostki. Szefowie podkreślali, jak odpowiedzialny zawód wybrali i życzyli powodzenia na kursie, który przygotuje ich do pracy.

W ostatnich dniach do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią przyjętych zostało trzech nowych funkcjonariuszy. Młodzi adepci sztuki policyjnej przed wstąpieniem w policyjne szeregi musieli zmierzyć się z różnego rodzaju egzaminami. Zdali między innymi test wiedzy, testy sprawności fizycznej, testy psychologiczne, a także stanęli przed komisją lekarską.

Policjantów podczas uroczystej zbiórki oficjalnie powitali Komendanci nakielskiej jednostki, mł. insp. Krzysztof Zawołański i kom. Zbigniew Sperkowski. Przełożeni podkreślali, jak odpowiedzialną decyzję podjęli wstępując w policyjne szeregi, życzyli jednocześnie pomyślnego ukończenia kursu podstawowego oraz sukcesów w przyszłej pracy zawodowej.

Po złożonym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy uroczystym ślubowaniu adepci policyjnej sztuki pojechali do Szkoły Policji w Pile. Tam odbędą sześciomiesięczny kurs podstawowy i pod okiem specjalistów przygotowywać się będą do służby na rzecz mieszkańców powiatu nakielskiego.  

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowa KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 27 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)