Dziś mamy 8 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

21 listopada 2019

Nowi funkcjonariusze w szeregach nakielskiej policji

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szeregi nakielskiej policji zasiliło 3 nowych funkcjonariuszy. Nowo przyjętych mundurowych #przywitało kierownictwo jednostki. Szefowie podkreślali, jak odpowiedzialny zawód wybrali i życzyli powodzenia na kursie, który przygotuje ich do pracy.

W ostatnich dniach do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią przyjętych zostało trzech nowych funkcjonariuszy. Młodzi adepci sztuki policyjnej przed wstąpieniem w policyjne szeregi musieli zmierzyć się z różnego rodzaju egzaminami. Zdali między innymi test wiedzy, testy sprawności fizycznej, testy psychologiczne, a także stanęli przed komisją lekarską.

Policjantów podczas uroczystej zbiórki oficjalnie powitali Komendanci nakielskiej jednostki, mł. insp. Krzysztof Zawołański i kom. Zbigniew Sperkowski. Przełożeni podkreślali, jak odpowiedzialną decyzję podjęli wstępując w policyjne szeregi, życzyli jednocześnie pomyślnego ukończenia kursu podstawowego oraz sukcesów w przyszłej pracy zawodowej.

Po złożonym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy uroczystym ślubowaniu adepci policyjnej sztuki pojechali do Szkoły Policji w Pile. Tam odbędą sześciomiesięczny kurs podstawowy i pod okiem specjalistów przygotowywać się będą do służby na rzecz mieszkańców powiatu nakielskiego.  

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowa KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)