Dziś mamy 12 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2020

Nietypowy rok szkolny zakończony. Uczniowie z dumą odebrali świadectwa

fot. powierzone

fot. powierzone

26 czerwca 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza zakończyli #rok szkolny 2019/2020. Rok, który zaczął się całkiem zwyczajnie, a zakończył jak nigdy przedtem.

Z dnia na dzień musieliśmy się rozstać – nauczyciele i uczniowie. Ostatnie lekcje stacjonarne miały miejsce 11 marca, a potem przenieśliśmy się do świata wirtualnego. Nauka zdalna okazała się dużym wyzwaniem, któremu wszyscy jednak sprostaliśmy: Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele. Potwierdzeniem tego są świetne wyniki uzyskane przez uczniów, promocja do następnej klasy.

Uczniowie czuli dumę, odbierając świadectwa i nagrody, byli przejęci tym, że mogli się zobaczyć i wymienić pozdrowienia. W trosce o bezpieczeństwo spotkaliśmy się o różnych godzinach, w miejscach specjalnie do tego przygotowanych, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Pani Dyrektor Violetta Erdmann podziękowała uczniom i nauczycielom za całoroczną pracę i wytrwałość w dążeniu do sukcesu.

Po zakończeniu klas I-VII uczniowie klasy VIII spotkali się w sali gimnastycznej na uroczystym zakończeniu. Ostatni dzwonek, wprowadzenie sztandaru szkoły, odśpiewanie hymnu Polski ostatni raz w murach naszej szkoły. Pani Dyrektor razem z wychowawcą klasy, p. Iwoną Urbańską-Kloskowską wręczyły świadectwa oraz nagrody uczniom kończącym klasę VIII. Dla upamiętnienia tej chwili uczniowie złożyli podpisy w Księdze Absolwentów oraz przysięgę przy sztandarze szkoły.

Drodzy Uczniowie, z całego serca gratulujemy osiągnięć, możecie być z siebie dumni, że świetnie poradziliście sobie z nauką zdalną. Zasłużyliście na wspaniałe wakacje. Życzymy słonecznych dni, spędzonych przyjemnie i zdrowo, wykorzystajcie letnie miesiące – podziwiajcie przyrodę, uprawiajcie sport, znajdźcie czas na czytanie książek. Do zobaczenia we wrześniu!

materiał: Anna Nowakowska

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Edzia, w dniu 30-06-2020 01:00:00 napisał:

  U nas nie odebrali....

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mama, w dniu 30-06-2020 22:23:50 napisał:

  Gratulacje i życzę wspaniałych wakacji

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble łazienkowe
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Masaż leczniczy
Stół z blatem szklanym + krzesła
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)