Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2018

Największa impreza sportowa w tym roku za nami. Mrocza Triathlon przeszedł do historii

fot. MM

fot. MM

23 czerwca 2018 r. w Gminie Mrocza odbyła się już po raz drugi największa impreza sportowa # tego roku, pn. "Mrocza Triathlon 2018".

Zawodnicy mieli do przepłynięcia 475 m z Harcerskiej Stanicy Wodnej na plażę w Rościminie, gdzie czekała na nich pierwsza strefa zmian. Kolejnym wyzwaniem było pokonanie 24,5 km rowerem zataczając pętlę na rynku w Mroczy i udając się do drugiej strefy zmian znajdującej się między Rościminem a Rościminem Górnym. W Mroczy na rynku zgromadzeni kibice głośno dopingowali rowerzystów. Wieczorem, podczas „ Rościminiady” spośród dopingujących zawodników kibiców, rozlosowano nagrody, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Mroczy – Leszek Klesiński.

Ostatnim etapem był bieg o długości 5,25 km kończący się na plaży w Rościminie. W tegorocznej imprezie wzięło udział ponad 250 zawodników, między innymi z Torunia, Bydgoszczy, Szczecina, Świnoujścia, Sosnowca, Gniezna czy też Częstochowy. Po ukończeniu zmagań każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Andrzej Brzóska oraz Mariusz Babski najlepszym zawodnikom w swojej kategorii wręczyli puchary oraz nagrody rzeczowe.

Pan Mariusz Babski, inicjator imprezy w ramach podziękowania za organizację zawodów triathlonowych otrzymał puchar z rąk Burmistrza MiG oraz Przewodniczącego RM. Także Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński otrzymał statuetkę za pomoc w organizacji imprezy. Wyniki poszczególnych zawodników znajdują się pod linkiem: https://foxter-sport.pl/mrocza-triathlon-2018

materiał: UMiG Mrocza

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż na każdą okazję
Lipoliza injekcyjna
Lakiernictwo
Odchudzanie
Pieczątki Colop
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)