Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

01 listopada 2018

Nabożeństwo żałobne na cmentarzu. Modlono się za zmarłych

fot. MM

fot. MM

Pamięć oraz wspomnienia o zmarłych, a także zaduma i chwile refleksji towarzyszą # dziś wszystkim odwiedzającym cmentarze.

Zgodnie z tradycją, 1 i 2 listopada odwiedzamy groby swoich bliskich, na których zapalamy znicze oraz składamy kwiaty. W tychże chwilach często przywołujemy ulotne wspomnienia związane z tymi, którzy niegdyś odgrywali w naszym życiu szczególną rolę. Nie dziwi więc fakt, iż w uroczystość Wszystkich Świętych na mroteckim cmentarzu można było spotkać zarówno mieszkańców miasta, jak i przyjezdnych, którzy wspólnie stali nad miejscami spoczynku swoich najbliższych.

Tego dnia panowała słoneczna pogoda, co miało pozytywny wpływ na ilość osób biorących udział w nabożeństwie odprawionym punktualnie o godz. 12:00. Po zakończeniu mszy świętej, kapłani poświęcili poświęcili groby usytuowane na mroteckim cmentarzu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (5)

    Terakota Dorota, w dniu 02-11-2018 07:53:02 napisał:

    Jak co roku prawie sami ormowcy

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Przewóz krajowy
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)