Dziś mamy 25 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2020

"Muzyka łączy i pomaga". Akcja charytatywna przyniosła efekty

fot. Dariusz Wojciechowski

fot. Dariusz Wojciechowski

W dniu 22 stycznia 2020 roku o godzinie 18:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. # Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią odbył się koncert „MUZYKA ŁĄCZY I POMAGA”.

Myśl przewodnią koncertu stanowiło połączenie dwóch idei: „idź zawsze tam gdzie ludzie śpiewają” i „pomagamy – wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas”. Koncert stanowił podziękowanie dla wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w coroczną akcję charytatywną organizowaną w okresie przedświątecznym przez uczniów naszej szkoły.

Młodzież na rzecz Fundacji WSZYSTKICH POKOLEŃ zebrała łącznie 7385,13 zł. Kwota ta stanowi pomoc dla potrzebującego wsparcia Michała. Michał wraz ze swoją Mamą przybył na koncert, podziękował za wsparcie i osobiście odebrał symboliczny czek.

W trakcie koncertu zaprezentowała się młodzież Krzywoustego w repertuarze typowo świątecznym. W trakcie koncertu wystąpiły: Julia Chmielewska, Zofia Stepka, Martyna Urban, Julia Kaczmarek, Zofia Krzyżanowska, zespół DIE-HARDBLUS w składzie: wokal – Michał Codro, gitara – Maurycy Redlak, Daria Mateja, perkusja – Maciej Biernacki, bas – Artur Faltyński, klawisze – Zuzanna Szlenger oraz szkolny Chór FON w składzie: Laura Kwapich, Julia Kaczmarek, Zofia Stepka, Maria Liedke, Julia Sudoł, Michał Codro, Monika Marciniak, Klaudia Gapińska, Julia Chmielewska, Kaja Stróżyk. Opiekę artystyczną nad uczestnikami koncertu sprawowali Pani Marta Trudzińska oraz Pan Andrzej Otto.

W imieniu organizatorów dziękujmy Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i uczestniczyli w ważnym dla szkoły wydarzeniu artystycznym i społecznym. Panom Starostom – Tadeuszowi Sobolowi i Tomaszowi Miłowskiemu, dziękujemy za słowa podsumowania oraz przekazanie zaproszenia dla szkolnego Chóru FON do udziału w przeglądzie chórów w Niemczech w sierpniu 2020 roku.

materiał: Paweł Darul

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 20 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)