Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2019

Mroteccy dzielnicowi na spotkaniach sołeckich. Rozmawiali o bezpieczeństwie

fot.pow

fot.pow

O bezpieczeństwie w ruchu drogowym, oszustwach dokonywanych na szkodę osób starszych# oraz Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, rozmawiali na zebraniach sołeckich z mieszkańcami dzielnicowi z Mroczy, asp. Szymon Kujawa i asp. szt. Piotr Majewski.

Dzielnicowi systematycznie uczestniczą w zebraniach sołeckich w swoich rejonach służbowych i rozmawiają z mieszkańcami o ich problemach, ale też prowadzą pogadanki profilaktyczne o różnej tematyce.

W ostatnich dniach dzielnicowi z Komisariatu Policji w Mroczy, asp. Szymon Kujawa oraz asp. szt. Piotr Majewski spotkali się z mieszkańcami w swoich rejonach służbowych. Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, w tym obowiązku wyposażania się pieszych w odblaski, podczas poruszania się po zmroku poza obszarem zabudowanym oraz zasadach poruszania się pieszych po jezdni.

Dzielnicowi przestrzegali także przed oszustami wyłudzającymi pieniądze od osób starszych metodą „na wnuczka” informując, w jaki sposób działają oszuści. Nie zabrakło również informacji na temat Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i omówienia zgłoszeń, które za pośrednictwem tego narzędzia wpływają do policji.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  zulus, w dniu 13-01-2019 11:58:41 napisał:

  Sypcie sola i piaskiem jak w Niemczech o 4 rano a nie Chomikujecie ,Lyzeczka soli na 5 metrow kwadratowych albo wogule to jest ZALOSNE polska hahahhaha

  odpowiedz

  • 1 (1)

  zulus, w dniu 13-01-2019 12:00:22 napisał:

  Ale urzednik kasiore ma za siedzenie a ja musze dziennie z 2 tony stali przerobic , macie wasza sprawiedliwosc

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi transportowe
Lipoliza injekcyjna
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
MEBLE PIOTR PASIEKA
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Produkty instax
od 37,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)