Dziś mamy 21 września 2019, sobota, imieniny obchodzą:

25 sierpnia 2019

Mrocza gościła brydżystów. 29 par wzięło udział w turnieju

fot. KP

fot. KP

29 par zagrało w sobotę w turnieju brydża sportowego w # Mroczy. Puchar Firmy Eurobac pojechał do Bydgoszczy.

W ramach obchodów rocznicy 626. nadania Mroczy praw miejskich, co miało miejsce dokładnie 17 sierpnia 1393 roku, w sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrano Turniej Brydża Sportowego. W imprezie wzięło udział 29 par z powiatów: nakielskiego, bydgoskiego, sępoleńskiego oraz samej Bydgoszczy. Grano na impy, po 2 rozdania na stół, w sumie było 30 rozdań. W ramach wpisowego był ciepły posiłek. Turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zwyciężyła bydgoska para Jarosław Jamroszczak i Maciej Sukniak, która zdobyła puchar firmy Eurobac. Drugie miejsce zajęli nakielanie Tomasz Nowak i Piotr Wołowski (Eurobac Nakło). Trzecia lokata przypadła duetowi: Leszek Falkowski (Chemik Bydgoszcz) i Jan Nawrocki (Forta Rogowo).

Nagrody rzeczowe ufundowała firma Eurobac, a uzyskały je nie tylko pary z podium, ale również duety z dalszych miejsc. Nagrodzona została czwarta para turnieju, bydgosko – szubiński duet: Piotr Proporowicz – Dariusz Bartoś.

Firma Eurobac ufundował dodatkowo nagrodę dla najlepszej pary (spoza podium) reprezentującą trzecioligową drużynę, której jest sponsorem. W ten sposób wyróżnieni zostali Alfred Nowak i Roman Łusiak.

Nagrodę otrzymała również najlepsza para z gminy Mrocza – Stefan Kamiński i Jerzy Tajer. Nagrodę tzw. popularną uzyskał mikst: Krystyna i Jerzy Wawrzyniak (Bydgoszcz).

Nagrody wręczyli szef Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy Marian Wiśniewski oraz pomysłodawca turnieju Włodzimierz Heymann.

Oceń artykuł: 18 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
MEBLE PIOTR PASIEKA
Usługi transportowe
Bon upominkowy
Siłownia
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)