Dziś mamy 18 lutego 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

25 sierpnia 2019

Mrocza gościła brydżystów. 29 par wzięło udział w turnieju

fot. KP

fot. KP

29 par zagrało w sobotę w turnieju brydża sportowego w # Mroczy. Puchar Firmy Eurobac pojechał do Bydgoszczy.

W ramach obchodów rocznicy 626. nadania Mroczy praw miejskich, co miało miejsce dokładnie 17 sierpnia 1393 roku, w sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrano Turniej Brydża Sportowego. W imprezie wzięło udział 29 par z powiatów: nakielskiego, bydgoskiego, sępoleńskiego oraz samej Bydgoszczy. Grano na impy, po 2 rozdania na stół, w sumie było 30 rozdań. W ramach wpisowego był ciepły posiłek. Turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zwyciężyła bydgoska para Jarosław Jamroszczak i Maciej Sukniak, która zdobyła puchar firmy Eurobac. Drugie miejsce zajęli nakielanie Tomasz Nowak i Piotr Wołowski (Eurobac Nakło). Trzecia lokata przypadła duetowi: Leszek Falkowski (Chemik Bydgoszcz) i Jan Nawrocki (Forta Rogowo).

Nagrody rzeczowe ufundowała firma Eurobac, a uzyskały je nie tylko pary z podium, ale również duety z dalszych miejsc. Nagrodzona została czwarta para turnieju, bydgosko – szubiński duet: Piotr Proporowicz – Dariusz Bartoś.

Firma Eurobac ufundował dodatkowo nagrodę dla najlepszej pary (spoza podium) reprezentującą trzecioligową drużynę, której jest sponsorem. W ten sposób wyróżnieni zostali Alfred Nowak i Roman Łusiak.

Nagrodę otrzymała również najlepsza para z gminy Mrocza – Stefan Kamiński i Jerzy Tajer. Nagrodę tzw. popularną uzyskał mikst: Krystyna i Jerzy Wawrzyniak (Bydgoszcz).

Nagrody wręczyli szef Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy Marian Wiśniewski oraz pomysłodawca turnieju Włodzimierz Heymann.

Oceń artykuł: 18 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotki do włosów tytanowe Termix
Elewacje
Nadanie modnej linii
Kalkulatory
od 6,90PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Kwasy...
Test amortyzatorów
Meble łazienkowe
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)