Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
23 czerwca 2018

Mrocza Triathlon 2018

Po raz drugi w gminie Mrocza odbędzie się Mrocza Triathlon. Ubiegłoroczna edycja zawodów #cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Triathlon składa się z 3 etapów. Pierwszy odbędzie się na jeziorze Rościmińskim w Rościminie.  Zawodnicy będą mieli do pokonania 475m w linii prostej. Do ominięcia będzie jedna bojka z prawej strony, a następnie uczestnicy będą się kierować się na drugą plażę. Po wyjściu z wody udają się do strefy zmian, która oddalona  jest od wyjścia z wody o około 30 metrów.

Etap rowerowy rozpocznie się w Rościminie. Stamtąd zawodnicy kierują się do Mroczy. W samym centrum miasta na rynku jest zaplanowany nawrót, a następnie uczestnicy pomkną na swoich maszynach ponownie w kierunku Rościmina. W sumie cały etap kolarski to 24,5 km. Po odstawieniu roweru zawodnicy zakładają buty i kierują się na trzeci i ostatni etap biegowy, który będzie liczył 5,25 km. Trasa wiedzie wzdłuż linii brzegowej jeziora, środkiem lasu oraz innymi niesamowitymi zakamarkami. Bieg zakończy się w Rościminie, tuż nad jeziorem, gdzie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Na koniec  odbędzie się nagradzanie najlepszych zawodników oraz festyn "Rościminiada", podczas którego nie zabraknie atrakcji.

Mrocza Triathlon odbędzie się 23 czerwca o godz. 10.00.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Fotopoduszka Jasiek
29,90PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
STOŁY I KRZESŁA
Wulkanizacja
Odchudzanie
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)