Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2019

Moc atrakcji dla najmłodszych. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku

fot. pow.

fot. pow.

Najmłodsi mieszkańcy sołectwa Wyrza na oficjalne obchody swego święta musieli # poczekać tydzień. Jednak warto było!

8 czerwca odbyła się impreza sfinansowana z funduszu sołeckiego Wyrzy. Na najmłodszych mieszkańców czekała moc atrakcji. Ruchowe animacje, tańce z bohaterami kreskówek, konkursy sportowe i malowanie twarzy.

Nie zabrakło tradycyjnego poczęstunku, waty cukrowej, lodów czy prażonej kukurydzy. Dodatkową atrakcje stanowiła dmuchana zjeżdżalnia oraz pokaz baniek mydlanych.  Jak co roku, na twarzach wszystkich dzieci gościł uśmiech.

Szczególne podziękowania należą się osobom zaangażowanym w organizacje tej imprezy: sołtysowi Mateuszowi Prillowi, opiekunce świetlicy Małgorzacie Jaranowskiej oraz członkiniom KGW w Wyrzy.

materiał: Tomasz Tarnolicki

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Nadanie modnej linii
Deska elewacyjna
Botox
Wulkanizacja
Jadalnia / pokój dzienny
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)