Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2019

Moc atrakcji dla najmłodszych. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku

fot. pow.

fot. pow.

Najmłodsi mieszkańcy sołectwa Wyrza na oficjalne obchody swego święta musieli # poczekać tydzień. Jednak warto było!

8 czerwca odbyła się impreza sfinansowana z funduszu sołeckiego Wyrzy. Na najmłodszych mieszkańców czekała moc atrakcji. Ruchowe animacje, tańce z bohaterami kreskówek, konkursy sportowe i malowanie twarzy.

Nie zabrakło tradycyjnego poczęstunku, waty cukrowej, lodów czy prażonej kukurydzy. Dodatkową atrakcje stanowiła dmuchana zjeżdżalnia oraz pokaz baniek mydlanych.  Jak co roku, na twarzach wszystkich dzieci gościł uśmiech.

Szczególne podziękowania należą się osobom zaangażowanym w organizacje tej imprezy: sołtysowi Mateuszowi Prillowi, opiekunce świetlicy Małgorzacie Jaranowskiej oraz członkiniom KGW w Wyrzy.

materiał: Tomasz Tarnolicki

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Metkownice
od 179PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Naczepa platforma
Zabiegi dla panów
Oczyszczanie twarzy
Wulkanizacja
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)