Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

"Młody Lean Lider". Uczniowie rozwijali swoje umiejętności

fot. Małgorzata Fedec

fot. Małgorzata Fedec

W całej Polsce szkoły, uczelnie i przedsiębiorstwa biorą udział we wspólnym # programie " Młody Lean Lider". Menagerowie i Lean Thinkerzy dzielą się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

"Młody Lean Lider" to program, którego celem jest m.in.: kształtowanie umiejętności zarządzania czasem, zasobami, budowanie prawidłowych relacji w pracy zespołowej, rozwój umiejętności planowania i organizacji pracy własnej i zespołu.

Z województwa kujawsko-pomorskiego zakwalifikowanych zostało 5 grup, w tym 2 grupy ekonomistów (klasa 1c) z ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią. W Polsce przystąpiło do projektu 100 grup.

Opiekunami grup są p. G. Kinderman i M.Fedec

materiał: Małgorzata Fedec

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)