Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

04 marca 2019

Mistrzostwa Województwa. Brąz dla tenisistów stołowych ze „Staszica”

fot.pow

fot.pow

Wielkim sukcesem tenisistów stołowych “Staszica” zakończyły się rozgrywki# o Mistrzostwo Województwa SZS w drużynowym tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych.

Zdobywając 3 miejsce w półfinałach, które rozegrane zostały 18 lutego w Solcu Kujawskim drużyna “Staszica” wygrała łatwo z ZSOiZ Solec Kujawski, LO Kruszwica po 3:0 i awansowała do zawodów finałowych. Turniej finałowy odbył się również w ZSOiZ w Solcu Kujawskim 26 lutego, w którym spotkały się cztery najlepsze drużyny z województwa.

Mecze rozegrano systemem “każdy z każdym” stały na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie. W pierwszym meczu uczniowie ZSP im. St. Staszica zanotowali porażkę 1:3 z ZSE Włocławek. W kolejnych meczach zwyciężyli ZSP Grudziądz 3:2 (późniejszych zwycięzców turnieju) i z drużyn ZSP Świecie 3:0. Trzy drużyny zanotowały po jednej porażce, a o kolejności decydowały małe punkty. Drużyna “Staszica” wystąpiła w składzie Szyc Mateusz, Szyc Hubert, Beltec Wiktor.

Opiekunem drużyny był pan Dariusz Malikowski.

materiał: Dariusz Malikowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)