Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

27 marca 2019

Mistrzostwa Juniorów w Podnoszeniu Ciężarów. Sukces zawodników Tarpana

fot. pow.

fot. pow.

Zakończyły się 23. Mistrzostwa Polski Juniorek i 63. Juniorów U20 w # Podnoszeniu Ciężarów. Zorganizowane zostały one w dniach 21-24 marca 2019 r. w Puławach.

Zawodniczka MGLKS Tarpan Mrocza - Wiktoria Wołk zdobyła w swojej kategorii wagowej (59 kg) złoty medal z wynikiem 179 (80+99). Ustanowiła rekord Polski w podrzucie oraz w dwuboju. Dzięki tym wynikom zapewniła sobie tytuł najlepszej zawodniczki na Mistrzostwach. W punktacji Sinclaira uzyskała 248,67 pkt.

Panowie również poradzili sobie bardzo dobrze. Srebrny medal zdobył Przemysław Kramarz (kat. 67 kg) uzyskujący wynik 228 (102+126). Trzecie miejsca zajęli Jakub Wiatrowicz (kat.73kg) i Szymon Wintrowicz (kat. 89kg). Jakub Wiatrowicz uzyskał wynik 262 (117+145), a Szymon Wintrowicz wynik 250 (133+167).

Zawodnikom w zawodach towarzyszyli trenerzy: Sławomir Zawada i Dariusz Kulski.

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

materiał: Ewelina Musiał 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)