Dziś mamy 22 stycznia 2020, środa, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2019

Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej. Rywalizowało 6 drużyn

fot. MGOKiR w Mroczy

fot. MGOKiR w Mroczy

W dniu 7 grudnia w godzinach 15:00 – 18:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mroczy #odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza z okazji nadania Miastu Mrocza patrona św. Mikołaja z Mirry.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali organizatorzy turnieju Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński,  Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji  w Mroczy - Marian Wiśniewski.

W turnieju wzięło udział 50 zawodników z 6 drużyn: Wybrzeże Klatki Schodowej, Gwiazda Olszewka, Junior Feniks I, Junior Feniks II, Sołectwo Kosowo oraz OldBoy Mrocza. Uproszczony system rozgrywek rozgrywany po 12 minut w systemie „każdy z każdym” przedstawiał się następująco:

Nazwa zespołu

Wybrzeże Klatki Schodowej

Gwiazda Olszewka

Sołectwo Kosowo

Bramki

Miejsce

Wybrzeże Klatki Schodowej

X

0:2

1:1

1:3

III

Gwiazda Olszewka

2:0

X

1-1

3:1

I

Sołectwo Kosowo

 

1:1

1:1

X

2:

II

 

 

Nazwa zespołu

 

JuniorFeniks I

JuniorFeniks II

OldBoyMrocza

Bramki

Miejsce

Junior Feniks I

 

X

0:1

1:3

1:4

III

Junior Feniks II

 

1:0

X

0:0

1:0

I

OldBoy Mrocza

 

5:0

0:4

X

3:1

II

 
Po rozstrzygnięciach grupowych zespoły rozgrywały mecze finałowe :

Mecz o V miejsce:
Junior Feniks II 4–1 Wybrzeże Klatki Schodowej

Mecz o III miejsce:
Junior Feniks I 1–3 Sołectwo Kosowo

Mecz o I miejsce:
Gwiazda Olszewka 2–0 OldBoy Mrocza
 
Na zakończenie imprezy Burmistrz MiG Mrocza Leszek Klesiński, Wiceprzewodniczący RM Jarosław Okonek oraz Wiceprezes LUKS ,,Feniks” Mrocza Iwona Zielińska wręczyli puchary, pamiątkowe medale oraz dyplomy zawodnikom. Podziękowali również wszystkim osobom, które przyczyniły  się do organizacji i sprawnego przebiegu zawodów, zarządowi LUKS Feniks Mrocza, MGOKiR w Mroczy, a także zawodnikom za godne pochwały zachowanie fair-play podczas zawodów.

Organizatorzy turnieju:
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Feniks Mrocza oraz MGOKiR W Mroczy

Materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)