Dziś mamy 8 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2019

Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej. Rywalizowało 6 drużyn

fot. MGOKiR w Mroczy

fot. MGOKiR w Mroczy

W dniu 7 grudnia w godzinach 15:00 – 18:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mroczy #odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza z okazji nadania Miastu Mrocza patrona św. Mikołaja z Mirry.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali organizatorzy turnieju Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Leszek Klesiński,  Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji  w Mroczy - Marian Wiśniewski.

W turnieju wzięło udział 50 zawodników z 6 drużyn: Wybrzeże Klatki Schodowej, Gwiazda Olszewka, Junior Feniks I, Junior Feniks II, Sołectwo Kosowo oraz OldBoy Mrocza. Uproszczony system rozgrywek rozgrywany po 12 minut w systemie „każdy z każdym” przedstawiał się następująco:

Nazwa zespołu

Wybrzeże Klatki Schodowej

Gwiazda Olszewka

Sołectwo Kosowo

Bramki

Miejsce

Wybrzeże Klatki Schodowej

X

0:2

1:1

1:3

III

Gwiazda Olszewka

2:0

X

1-1

3:1

I

Sołectwo Kosowo

 

1:1

1:1

X

2:

II

 

 

Nazwa zespołu

 

JuniorFeniks I

JuniorFeniks II

OldBoyMrocza

Bramki

Miejsce

Junior Feniks I

 

X

0:1

1:3

1:4

III

Junior Feniks II

 

1:0

X

0:0

1:0

I

OldBoy Mrocza

 

5:0

0:4

X

3:1

II

 
Po rozstrzygnięciach grupowych zespoły rozgrywały mecze finałowe :

Mecz o V miejsce:
Junior Feniks II 4–1 Wybrzeże Klatki Schodowej

Mecz o III miejsce:
Junior Feniks I 1–3 Sołectwo Kosowo

Mecz o I miejsce:
Gwiazda Olszewka 2–0 OldBoy Mrocza
 
Na zakończenie imprezy Burmistrz MiG Mrocza Leszek Klesiński, Wiceprzewodniczący RM Jarosław Okonek oraz Wiceprezes LUKS ,,Feniks” Mrocza Iwona Zielińska wręczyli puchary, pamiątkowe medale oraz dyplomy zawodnikom. Podziękowali również wszystkim osobom, które przyczyniły  się do organizacji i sprawnego przebiegu zawodów, zarządowi LUKS Feniks Mrocza, MGOKiR w Mroczy, a także zawodnikom za godne pochwały zachowanie fair-play podczas zawodów.

Organizatorzy turnieju:
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Feniks Mrocza oraz MGOKiR W Mroczy

Materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 11 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)