Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

12 marca 2018

Mieszkanki doskonale się bawiły. O wszystko zadbali panowie

fot. pow.

fot. pow.

10 marca Koło Gospodyń Wiejskich i sołtys Matyldzina zorganizowali Dzień Kobiet. Na #spotkanie przybyły mieszkanki i zaproszeni goście.

Panowie przygotowali kulinarne niespodzianki i wspaniałą zabawę dla wszystkich pań. KGW i sołtys dziękuje wszystkim za społeczną prace i pomoc w organizacji spotkania. Uroczystość została dofinansowana z środków budżetowych UMiG w Mroczy i z diety sołtysa Marka Maciejewskiego.

Materiał: Marek Maciejewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 149 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)