Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 września 2018

Mieszkańcy nie zgłaszali uwag. Zebranie przebiegło sprawnie

fot. MM

fot. MM

12 września w świetlicy wiejskiej w Białowieży zorganizowano kolejne zebranie sołeckie w gminie # Mrocza. Mieszkańcy zadecydowali, na co przeznaczą pieniądze z funduszu sołeckiego.

Spotkanie zaczęło się od wygłoszenia przez Barbarę Modrzejewską sprawozdania z działalności sołtysa, po czym mieszkańcy pochylili się nad głównym punktem zebrania, czyli podziałem funduszu sołeckiego na 2019 rok.

Kwota, jaką sołectwo posiada do rozdysponowania 22 013 zł. Po przedstawieniu przez Barbarę Modrzejewską propozycji podziału funduszu sołeckiego, mieszkańcy zdecydowali przeznaczyć pieniądze na następujące cele:

Zakup elementów siłowni zewnętrznej – 8 500 zł
Doposażenie świetlicy wiejskiej – 1 000 zł
Zakup kamienia – 9 913 zł
Zakup Tablicy Ogłoszeń – 1 600 zł
Imprezy integracyjne – 1 000 zł

Ostatnim punktem zebrania były wolne głosy i wnioski. Mieszkańcy nie zgłaszali wielu uwag. Rozmawiano głównie o budowie w przyszłości boiska do grania w piłkę o nawierzchni trawiastej oraz o renowacji placu zabaw w sołectwie.

 

 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    CNA, w dniu 13-09-2018 07:56:45 napisał:

    Marek wymiata , brawo !!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox zmarszczki lwie
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Przewóz krajowy
Bon upominkowy
Zabiegi dla panów
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)