Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

29 marca 2019

Międzynarodowy Dzień Teatru

Zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków teatru, rodziców z dziećmi, mieszkańców # gminy Mrocza do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Międzynarodowy Dzień Teatru

29 marca, godz. 17:00

Miejsce - Sala Kameralna "Stara Siłownia", Mrocza ul. Sportowa 1 (w przypadku bardzo dużego zainteresowania impreza zostanie przeniesiona do Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy)

Wystąpią dla Państwa - Grupa Teatralna BAJZEL z MGOKiR w Mroczy oraz Bydgoski Teatr Lalek "BURATINO", który przedstawi bajkę pt. "Ach ta Mysia" - jest to zabawna historia opowiadającą o trojgu mieszkańcach pewnego domu: myszce o imieniu Mysia, kocie Kiciusiu i gospodyni Maryni.

Wstęp - 5 zł - Bilety można nabyć w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy w godzinach urzędowania, ul. Sportowa 1.

ZAPRASZAMY!

materiał: MGOKiR w Mroczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Szafy przesuwne
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Pieczątki Colop
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)