Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

21 grudnia 2019

Magiczny dzień. Gwiazdor obdarował dzieci prezentami

fot. powierzone

fot. powierzone

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, związany z tradycjami i obrzędami. W piątek, # 20 grudnia 2019 r. dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Mini Akademia” w specjalnie przygotowanych strojach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodzin Chrystusa.

Do wspólnego przeżywania Jasełek zaprosiły najmłodsze dzieci, które przepięknie zaprezentowały wierszyk oraz odśpiewały kolędę. Następnie w scenerii ubogiej stajenki, pośród pachnącego sianka Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem odgrywały swoje role.

Zgodnie z tradycją w przedstawieniu można było zobaczyć: małego Jezuska, Marię i Józefa i wspaniałe Anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię. Do stajenki przybyli również Pasterze oraz Trzej Królowie, ofiarując Dzieciątku dary. Całość uświetnił Chór, składający się z Gwiazd oraz Aniołków.

W tym magicznym dniu nie mogło zabraknąć Gwiazdora, który obdarował dzieci prezentami. Kolejny raz okazało się, że wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują,  jak ważne są święta Bożego Narodzenia.

materiał: Sara Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 57 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)