Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2019

Lekcja biblioteczna w SP w Witosławiu. Uczniowie chętnie uczestniczyli w spotkaniu

fot. MiG Mrocza

fot. MiG Mrocza

Uczniowie trzeciej klasy Szkoły Podstawowej w Witosławiu rozpoczęli wczorajszy dzień nauki od lekcji bibliotecznej.

Wychowawca klasy pani Barbara Brzezińska zaprosiła  panią Magdę z Biblioteki Publicznej w Witosławiu. Bibliotekarka zaprezentowała dzieciom książeczkę  pt: „Zima” z serii Kubuś Puchatek. Uczniowie brali czynny udział w spotkaniu. Każde dziecko dostało pacynkę z bohaterem, które występowało w  opowiadaniu, a następnie wskazywało na nią podczas czytania. Wychowankowie wzorowo zdali test ze znajomości przebiegu opowiadania. Następnie dzieci wykonały pracę plastyczną.  W nagrodę za wzorową postawę czytelnika wszyscy uczniowie otrzymali zakładki do książki.

materiał: Magdalena Murach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)