Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2019

Lekcja biblioteczna w SP w Witosławiu. Uczniowie chętnie uczestniczyli w spotkaniu

fot. MiG Mrocza

fot. MiG Mrocza

Uczniowie trzeciej klasy Szkoły Podstawowej w Witosławiu rozpoczęli wczorajszy dzień nauki od lekcji bibliotecznej.

Wychowawca klasy pani Barbara Brzezińska zaprosiła  panią Magdę z Biblioteki Publicznej w Witosławiu. Bibliotekarka zaprezentowała dzieciom książeczkę  pt: „Zima” z serii Kubuś Puchatek. Uczniowie brali czynny udział w spotkaniu. Każde dziecko dostało pacynkę z bohaterem, które występowało w  opowiadaniu, a następnie wskazywało na nią podczas czytania. Wychowankowie wzorowo zdali test ze znajomości przebiegu opowiadania. Następnie dzieci wykonały pracę plastyczną.  W nagrodę za wzorową postawę czytelnika wszyscy uczniowie otrzymali zakładki do książki.

materiał: Magdalena Murach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)