Dziś mamy 7 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2019

Kradzież gotówki z mieszkania. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z szubińskiego komisariatu szukają osób, które mogą pomóc w # ustaleniu sprawczyń kradzieży gotówki z mieszkania w miejscowości Studzienki Długoszyn.

Policjanci z komisariatu w Szubinie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania w miejscowości Studzienki Długoszyn, która miała miejsce 18 października br. około godz. 13.20.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, do mieszkania pokrzywdzonej, pod pretekstem sprzedaży dresów, weszły dwie kobiety o ciemnej karnacji. Po ich wyjściu seniorka zorientowała się, że zginął jej portfel z gotówką. Złodziejki odjechały z miejsca prawdopodobnie oplem koloru zielonego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc policjantom w ustaleniu personaliów sprawczyń kradzieży, proszone są o kontakt z prowadzącą postępowanie sierż. szt. Barbarą Skupniewicz. W sprawie kontaktować można się również telefonicznie pod numerami: 52 391 16 42 lub 52 391 16 00.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - KPP Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)