Dziś mamy 6 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2019

Kradzież gotówki z mieszkania. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z szubińskiego komisariatu szukają osób, które mogą pomóc w # ustaleniu sprawczyń kradzieży gotówki z mieszkania w miejscowości Studzienki Długoszyn.

Policjanci z komisariatu w Szubinie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania w miejscowości Studzienki Długoszyn, która miała miejsce 18 października br. około godz. 13.20.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, do mieszkania pokrzywdzonej, pod pretekstem sprzedaży dresów, weszły dwie kobiety o ciemnej karnacji. Po ich wyjściu seniorka zorientowała się, że zginął jej portfel z gotówką. Złodziejki odjechały z miejsca prawdopodobnie oplem koloru zielonego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc policjantom w ustaleniu personaliów sprawczyń kradzieży, proszone są o kontakt z prowadzącą postępowanie sierż. szt. Barbarą Skupniewicz. W sprawie kontaktować można się również telefonicznie pod numerami: 52 391 16 42 lub 52 391 16 00.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - KPP Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40. roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)