Dziś mamy 22 lutego 2019, piątek, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Brydżu Sportowym. Odskoczyli od stawki

fot.KP

fot.KP

Nakielska para brydżowa Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński z dużą przewaga# zwyciężyła w brydżowym turnieju w Nakle. Turniej ten był październikową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

W każdy drugi poniedziałek miesiąca brydżyści w całym kraju rozgrywają turniej, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy. Spośród 12 turniejów Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, klasyfikowanych jest 8 najlepszych rezultatów. W eliminacjach tych uczestniczy również nakielska sekcja brydża sportowego.

W poniedziałek, 8 października rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach KMP. Wyniki zaliczane były również do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2018. Wystąpiło 11 par z: Nakła, Mroczy, Kcyni, Sicienka i Więcborka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

Zwyciężyła z ogromna przewagą para Czarni Eurobac Nakło Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński. Drugie miejsce zajęła para Stefan Kamiński (Mrocza) i Zdzisław Świtalski (Nakło). Trzecią lokatę uzyskała para Czarnych Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński.

Wynik uzyskany przez zwycięzców jest bardzo dobry i zyskają oni kolejne punkty klasyfikacyjne. Po podliczeniu wyników 49 z 56 sekcji, para Brzykcy – Popczyński zajmuje 9 miejsce w kraju. Sklasyfikowano już 709 par z Polski i zagranicznych gości.

Wyniki:

1. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 69.17%
2. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 56.59%
3. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 53.94%
4. Jan Kudła/Jan Nowakowski - 51.29%
5. Jerzy Brzeziński/Tadeusz Nitka - 50.91%
6. Marian Zarembski/Mariusz Wróblewicz - 50.53%
7. Aleksandra Granowska/Alfred Nowak - 50.15%
8. Rajmund Fons/Benedykt Mieszczak - 49.77%
9. Włodzimierz Heymann/Zbigniew Kaczmarek - 45.23%
10. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 44.47%
11. Brunon Kaczmarek/Marceli Pluciński - 38.79%.

 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Filo, w dniu 10-10-2018 18:39:29 napisał:

    Taki procent?? Jak to zrobiliście???To jak 7m w skoku o tyczce.Siemek i Krzysztof nie przestają zadziwiać.Nakło brydżem stoi.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble młodzieżowe i dziecięce
Meble łazienkowe
Masaż gorącymi kamieniami
Jadalnia / pokój dzienny
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)