Dziś mamy 21 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

08 lipca 2019

Konsultacje w sprawie rozwoju wsi. Rozmawiano o przyszłych strategiach

fot. KPUW w Bydgoszczy

fot. KPUW w Bydgoszczy

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy 1 lipca gościł uczestników regionalnego spotkania w ramach # konsultacji publicznych strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Zarudzki oraz wicewojewoda Józef Ramlau.

Wszystkich zgromadzonych w sali im. Bydgoskiego Marca 1981 r. przywitał wicewojewoda kujawsko-pomorski Józef Ramlau.

- Cieszę się, że jesteśmy w gronie tych, którzy tak bardzo zabiegali o to, aby spotkania w ramach konsultacji publicznych strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030 się odbywały. Pamiętajmy, że dobrze przygotowana strategia to ta, która jest skonstruowana od ogółu do szczegółu - powiedział wicewojewoda.

Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi z zadowoleniem mówił o spotkaniach, które jak dotąd się odbyły.

- Strategia jest jednym z elementów tej układanki, która nas kierunkuje, co będziemy realizować i jak będziemy realizować. Rolnicy są ciekawi projektów, a my mamy je przygotowane. Mam przyjemność zakomunikować, że te spotkania to także sukces frekwencyjny. Rolnicy przychodzą na spotkania, bo wspólnie z nami chcą rozmawiać na temat zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa - zakończył wiceminister Ryszard Zarudzki.

Konsultacje trwały do 2 lipca. Do tej pory przybierały one różne formy: od indywidualnych, za pomocą formularzy internetowych, do publicznych rozmów i dyskusji podczas spotkań z zainteresowanymi.

materiał: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Zła pogoda opóźnia lot. Jakie prawa mają pasażerowie?

Niekorzystne zjawiska pogodowe, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, zakłócają # pracę lotnisk. Czasem utrudnienia trwają wiele godzin i prowadzą do poważnych opóźnień połączeń, a nawet ich odwoływania.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)