Dziś mamy 19 sierpnia 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
24 kwietnia 2018

Konkurs promujący czytelnictwo. Wybrano Mistrza Głośnego Czytania

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 24 kwietnia w filii Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Witosławiu odbył się konkurs # pt:" Mistrz Głośnego Czytania".

W konkursie udział wzięło 14 uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu, uczniowie klas IV-VII. Celem konkursu było rozbudzenie pasji czytania, doskonalenie umiejętności wyraźnego czytania, rozwijanie zdrowego współzawodnictwa oraz popularyzacja i promowanie czytelnictwa wśród dzieci.

Wśród jury zasiedli: Violetta Erdmann dyrektor SP Witosław, Grzegorz Okoniewski dyrektor MGBP Mrocza oraz Halina Nowicka bibliotekarz SP Witosław. Nad pracą przebiegu konkursu oraz dziećmi czuwała Magdalena Murach bibliotekarz. Mistrzami Głośnego Czytania zostali:

Agnieszka Tyda,klasa IV
Wojciech Herman klasa V
Julia Duma klasa VI
Alicja Musiał klasa VII.

Mistrzowie otrzymali dyplom, czekoladę oraz książkę, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom oraz czekoladę za udział w konkursie. Sponsorem nagród była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy. Dziękujemy uczniom, wychowawcom Szkoły Podstawowej w Witosławiu za aktywny udział w konkursie i zapraszamy za rok!

materiał: Magdalena Murach

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

STOŁY I KRZESŁA
MEBLE MŁODZIEŻOWE
ŁÓŻKA
Oczyszczanie twarzy
Odchudzanie
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Masaż gorącymi kamieniami
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)