Dziś mamy 19 października 2018, piątek, imieniny obchodzą:
24 kwietnia 2018

Konkurs promujący czytelnictwo. Wybrano Mistrza Głośnego Czytania

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 24 kwietnia w filii Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Witosławiu odbył się konkurs # pt:" Mistrz Głośnego Czytania".

W konkursie udział wzięło 14 uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu, uczniowie klas IV-VII. Celem konkursu było rozbudzenie pasji czytania, doskonalenie umiejętności wyraźnego czytania, rozwijanie zdrowego współzawodnictwa oraz popularyzacja i promowanie czytelnictwa wśród dzieci.

Wśród jury zasiedli: Violetta Erdmann dyrektor SP Witosław, Grzegorz Okoniewski dyrektor MGBP Mrocza oraz Halina Nowicka bibliotekarz SP Witosław. Nad pracą przebiegu konkursu oraz dziećmi czuwała Magdalena Murach bibliotekarz. Mistrzami Głośnego Czytania zostali:

Agnieszka Tyda,klasa IV
Wojciech Herman klasa V
Julia Duma klasa VI
Alicja Musiał klasa VII.

Mistrzowie otrzymali dyplom, czekoladę oraz książkę, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom oraz czekoladę za udział w konkursie. Sponsorem nagród była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy. Dziękujemy uczniom, wychowawcom Szkoły Podstawowej w Witosławiu za aktywny udział w konkursie i zapraszamy za rok!

materiał: Magdalena Murach

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Zabiegi odmładzające
Jadalnia / pokój dzienny
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Lakiernictwo
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)