Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
24 kwietnia 2018

Konkurs promujący czytelnictwo. Wybrano Mistrza Głośnego Czytania

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 24 kwietnia w filii Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Witosławiu odbył się konkurs # pt:" Mistrz Głośnego Czytania".

W konkursie udział wzięło 14 uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu, uczniowie klas IV-VII. Celem konkursu było rozbudzenie pasji czytania, doskonalenie umiejętności wyraźnego czytania, rozwijanie zdrowego współzawodnictwa oraz popularyzacja i promowanie czytelnictwa wśród dzieci.

Wśród jury zasiedli: Violetta Erdmann dyrektor SP Witosław, Grzegorz Okoniewski dyrektor MGBP Mrocza oraz Halina Nowicka bibliotekarz SP Witosław. Nad pracą przebiegu konkursu oraz dziećmi czuwała Magdalena Murach bibliotekarz. Mistrzami Głośnego Czytania zostali:

Agnieszka Tyda,klasa IV
Wojciech Herman klasa V
Julia Duma klasa VI
Alicja Musiał klasa VII.

Mistrzowie otrzymali dyplom, czekoladę oraz książkę, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom oraz czekoladę za udział w konkursie. Sponsorem nagród była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy. Dziękujemy uczniom, wychowawcom Szkoły Podstawowej w Witosławiu za aktywny udział w konkursie i zapraszamy za rok!

materiał: Magdalena Murach

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Odchudzanie
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Meble łazienkowe
ŁÓŻKA
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Botox i kwas hialuronowy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)