Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 grudnia 2018

Koncert pełen zadumy. Piękna tradycja śpiewania kolęd

fot. Karol Lizak

fot. Karol Lizak

„Zaśpiewajmy i zagrajmy Dzieciątku kolędę…” - pod tym hasłem w czwartek 20 grudnia w naszej # szkole odbył się wzruszający, pełen zadumy koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod okiem p. Justyny Jamnik-Bojewskiej oraz p. Karola Lizaka.

Celem koncertu było przeniesienie się, choć na chwilę w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja śpiewania kolęd. Po występie głos zabrał dyrektor szkoły Dariusz Jan Betscher, który podziękował uczniom i organizatorom oraz złożył życzenia świąteczne i noworoczne.

Ponadto Karol Urbański oraz Krzysztof Sobala - uczniowie kl. III technikum informatycznego zaprezentowali świąteczny film, w którym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie w humorystyczny sposób składali życzenia całej społeczności szkolnej.

Na szczególne wyróżnienie zasługują bohaterowie koncertu, którzy zajęli się oprawą słowno-muzyczną, wśród nich znaleźli się: Natalia Konewka, Nicola Wacholc, Agata Dorosz, Laura Wacławska, Magdalena Napierała, Martyna Barczykowska, Martyna Więckowska oraz Norbert Pilarski.

Cały koncert został poprowadzony przez członków Rady Samorządu Uczniowskiego: Julię Płotkę oraz Mikołaja Budnika.
Serdeczne podziękowania składamy p. Justynie Narożnej, p. Tomaszowi Melińskiemu oraz p. Sławomirowi Chmielewskiemu za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego dnia.

materiał: Karol Lizak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)