Dziś mamy 21 września 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

29 lipca 2021

Kombajn przewrócił się na drodze. Jeden pas ruchu zablokowany

fot. OSP Kcynia

fot. OSP Kcynia

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 241 w okolicy Kcyni kombajn zbożowy przewrócił się.

Informacja o tym zdarzeniu wpłynęła na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nakle w środę, 28 lipca o godzinie 21.26. Na miejsce skierowano jeden zastęp z OSP Kcynia. Zablokowany był jeden pas ruchu. Strażacy zajęli się oświetleniem terenu akcji oraz kierowaniu ruchem drogowym. Po usunięciu maszyny przez właściciela służby usunęły plamę oleju z jezdni.

Warto zaznaczyć, że okres wakacyjny to czas wzmożonej pracy w gospodarstwach rolnych. W tym czasie może dojść do niebezpiecznych zdarzeń. Dlatego apelujemy o rozsądek i rozwagę podczas wykonywania prac polowych.

Oceń artykuł: 6 24

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (10)

  pol13, w dniu 29-07-2021 14:13:36 napisał:

  Pewnie chciał naśladować Kubicę i jak zwykle poszło coś nie tak!

  odpowiedz

  • -2 (10)

  dujon, w dniu 29-07-2021 16:23:23 napisał:

  Wreszcie wpadł tą padaką do rowu haha

  odpowiedz

  • -2 (10)

  Widz , w dniu 29-07-2021 21:31:07 napisał:

  Roman bizonem zrobił fikołka ?

  odpowiedz

  • 3 (3)

  kcyniak, w dniu 30-07-2021 09:10:03 napisał:

  ormowcowi nic nie zrobia

  odpowiedz

  • 2 (2)

  papcio_bizon, w dniu 01-08-2021 20:03:15 napisał:

  Tytus, Romek i A'Tomek

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Budowa domu pod klucz
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)