Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

26 kwietnia 2020

Kolejny sukces Jana Rosińskiego. Zajął drugie miejsce w turnieju UKW Arena

fot. powierzone

fot. powierzone

24 kwietnia 2020 roku Jan Rosiński zajął 2. miejsce w IV Turnieju Szachowym UKW Arena, który# został rozegrany na stronie lichess.org. Zawody te są regularnie organizowane przez szubińskiego działacza szachowego Piotra Szybowicza.

Turniej trwał godzinę, a czas na partię dla każdego zawodnika wynosił 5 minut. W rozgrywkach wzięli udział głównie studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jan Rosiński wywalczył bardzo wysokie 2. miejsce, które bez wątpienia jest sukcesem. Mroczanin wygrał 8 partii, 2 partie zremisował i przegrał tylko jedną partię. Łącznie zawodnik Feniksa zdobył 31 punktów. Warto dodać, że Jan Rosiński regularnie zajmuje miejsca w najlepszej dwójce w turniejach UKW. Mroczanin ma już na swoim koncie 1 triumf w tych rozgrywkach oraz 2 wicemistrzostwa. Kolejny sukces daje powody do zadowolenia. W tygodniu czeka nas rywalizacja drużynowa. Już w najbliższy czwartek zespół Chess Team Jasiu ponownie weźmie udział w rozgrywkach Ekstraligi.

Najlepsza trójka IV Turnieju Szachowego UKW Arena:
1. Kamil Ignacak (Dobrcz) – 42 punkty,
2. Jan Rosiński (Mrocza) – 31 punktów,
3. Adam Jagodziński (Miastowice) – 23 punkty.

Materiał: Jan Rosiński

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Konstrukcje stalowe
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Baterie
od 0,90PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Przewóz krajowy
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)