Dziś mamy 26 maja 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2022

Kolejny konkurs ofert ogłoszony. Do podziału 20 tys. zł

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o# dofinansowanie z budżetu gminy Mrocza na realizację określonych zadań w 2022 roku.

Tematem ogłoszonego niedawno konkursu jest wspieranie rodziny i pieczy zastępczej poprzez prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Mrocza. Realizacja zadania może mieć różną formę. Chodzi m.in. o zapewnienie dzieciom pomocy w nauce, organizację czasu wolnego, zajęć i zabaw, czy też udzielenie pomocy dzieciom pochodzącym z rodzin znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych.

W tym roku na to zadanie gmina chce przeznaczyć 20 tys. zł. Wymagany wkład finansowy wynosi 10% wartości zadania.  Oferty można składać do 4 lutego do godziny 14.00. Dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu mroteckiego magistratu osobiście lub za pośrednictwem poczty. Więcej szczegółów znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej gminy Mrocza.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Budowa magazynów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)