Dziś mamy 17 stycznia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

24 kwietnia 2018

Kolejne spotkanie z teatrem. Tym razem uczniowie obejrzeli "Balladynę"

fot. pow.

fot. pow.

W piątkowy kwietniowy wieczór, grupa młodzieży wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej # w Mroczy wzięła udział w wyjeździe kulturalno-zawodoznawczym do Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Program wyjazdu obejmował: zwiedzanie teatru od „kuchni”, spotkanie z aktorami oraz obejrzenie przedstawienia „Balladyna”.

Reżyserka spektaklu Justyna Łagowska podjęła się realizacji, mającego niemal dwieście lat, dramatu Juliusza Słowackiego w zupełnie nowej formie. Muzyczna konwencja spektaklu nadała klasycznemu tekstowi niezwykłą dynamikę.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)