Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
01 grudnia 2017

Klasowe Andrzejki zaliczone do udanych. Na dzieci czekały wróżby i konkursy

fot. Iwona Zielonka

fot. Iwona Zielonka

30 listopada uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w #Mroczy wspaniale bawili się na klasowej zabawie andrzejkowej.

Andrzejki to wieczór magii i czarów, dlatego też na dzieci czekało mnóstwo wróżb oraz konkursów. Wszyscy bawili się doskonale, mogąc pobudzić swoją wyobraźnię i choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Ponadto odpowiednio przygotowana muzyka umożliwiła uczniom wykonywanie pląsów i tańców. W przerwach pomiędzy andrzejkowymi zabawami dzieci mogły też skosztować słodkości i owoce. 

Materiał: Iwona Zielonka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 18 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)