Dziś mamy 19 marca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
01 grudnia 2017

Klasowe Andrzejki zaliczone do udanych. Na dzieci czekały wróżby i konkursy

fot. Iwona Zielonka

fot. Iwona Zielonka

30 listopada uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w #Mroczy wspaniale bawili się na klasowej zabawie andrzejkowej.

Andrzejki to wieczór magii i czarów, dlatego też na dzieci czekało mnóstwo wróżb oraz konkursów. Wszyscy bawili się doskonale, mogąc pobudzić swoją wyobraźnię i choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Ponadto odpowiednio przygotowana muzyka umożliwiła uczniom wykonywanie pląsów i tańców. W przerwach pomiędzy andrzejkowymi zabawami dzieci mogły też skosztować słodkości i owoce. 

Materiał: Iwona Zielonka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 18 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)