Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
01 grudnia 2017

Klasowe Andrzejki zaliczone do udanych. Na dzieci czekały wróżby i konkursy

fot. Iwona Zielonka

fot. Iwona Zielonka

30 listopada uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w #Mroczy wspaniale bawili się na klasowej zabawie andrzejkowej.

Andrzejki to wieczór magii i czarów, dlatego też na dzieci czekało mnóstwo wróżb oraz konkursów. Wszyscy bawili się doskonale, mogąc pobudzić swoją wyobraźnię i choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Ponadto odpowiednio przygotowana muzyka umożliwiła uczniom wykonywanie pląsów i tańców. W przerwach pomiędzy andrzejkowymi zabawami dzieci mogły też skosztować słodkości i owoce. 

Materiał: Iwona Zielonka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 18 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)