Dziś mamy 20 października 2018, sobota, imieniny obchodzą:
01 grudnia 2017

Klasowe Andrzejki zaliczone do udanych. Na dzieci czekały wróżby i konkursy

fot. Iwona Zielonka

fot. Iwona Zielonka

30 listopada uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w #Mroczy wspaniale bawili się na klasowej zabawie andrzejkowej.

Andrzejki to wieczór magii i czarów, dlatego też na dzieci czekało mnóstwo wróżb oraz konkursów. Wszyscy bawili się doskonale, mogąc pobudzić swoją wyobraźnię i choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Ponadto odpowiednio przygotowana muzyka umożliwiła uczniom wykonywanie pląsów i tańców. W przerwach pomiędzy andrzejkowymi zabawami dzieci mogły też skosztować słodkości i owoce. 

Materiał: Iwona Zielonka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 18 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)